تگزاس سرکوب شلوغ میله های زندان به عنوان بخشی از مخفی COVID-19 عملیات

عوامل با تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون تعطیل دو آستین میله شنبه در نتیجه یک عملیات مخفی برای به اجرا درآوردن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت COVID-19 محدودیت های کسب و کار.

این سازمان گفت: Buford حیاط خلوت باغ آبجو و ویسکی, تانگو, یورتمه اهسته اسب, یخچال بودند skirting کسانی که مورد نیاز آن را صادر 30 روز اجازه تعلیق برای هر دو میله. عملیات ایمن ماندن است که در حال حاضر فعال شده است برای دو شب منجر به تعلیق سه شنبه میله در ال پاسو, Dallas و McAllen. هیچ میله در هوستون شده اند به حالت تعلیق نشده است.

به اجرای سختگیرانه تر می آید به عنوان coronavirus موارد مرگ و میر و بستری شدن نرخ در تگزاس در ادامه به افزایش است. دولت به طور متوسط 3,027 موارد جدید در هر روز در طول هفته گذشته از 1,777 هفته گذشته است. بستری شدن در بیمارستان در منطقه هوستون به بیش از دو برابر از روز یادبود.

همانطور که از اواخر ماه مه TABC تا به حال تعلیق هر گونه مجوز برای عدم پایبندی به فرماندار سفارش. این محدودیت شامل اشغال حدود 50 درصد به صورت میله و 75 درصد برای رستوران ها.

“حفاظت از سلامت و ایمنی تگزاسی در طول این همه گیر اولویت ما است” TABC مدیر اجرایی بنتلی Nettles گفت. “ما هشدار داده کسب و کار TABC را تحمل شکستن قوانین و در حال حاضر برخی از میله های در حال پرداخت قیمت. من امیدوارم که سایر موسسات را یاد بگیرند از این تعلیق.”

فرماندار دستورات در حال اجرا توسط TABC و مقامات محلی. هوستون رئیس آتش نشانی سام پنا گفت که تیم او پاسخ داده شده است به ده ها تن از شکایت در هر روز هر چند آنها اولویت رعایت داوطلبانه و روایات صادر شده تخلف در هفته.

در ضمن شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو صادر سفارش سهشنبه نیاز به کسب و کار به دستور است که مشتریان خود را با ماسک می پوشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>