تگزاس زن و شوهر, استخدام mariachi گروه به گسترش شادی در شلوغ او-B در میان COVID-19 نگرانی

منتشر شده

تگزاس زن و شوهر, استخدام mariachi گروه به بازی برای شلوغ او-B در سن آنتونیو برای کاهش تنش میان COVID-19 نگرانی. این ویدئو آنها در زمان این رویداد بی سابقه ای تا به حال به دست آورد تقریبا 1 میلیون بازدید در روز دوشنبه.

امانوئل و Maira Mallen ساکنان Shertz مشترک در Facebook پست که آنها می خواستند برای بالا بردن تنش احساس در میان مشتریان در او-ب “با تمام چیزهایی که دیوانه رفتن در اطراف. بیدار شدن از خواب به یک مقدار زیادی از منفی ما می خواستیم به انجام کاری خاص. بنابراین ما در زمان mariachi به او-B در شرتز. شما می توانید احساس تنش صبح امروز و به زودی به عنوان آنها شروع به بازی مردم شروع به آواز خواندن و رقص نیز بسیاری از مردم را متوقف و شروع به ضبط آن است. آن بزرگ به مردم را فراموش کرده ام در مورد این coronavirus!!”

او-ب پاسخ در زمان نیاز: او-ب پاسخ ‘زمان نیاز’ با ایجاد موقت فرصت های شغلی برای تگزاسی

آنها نه تنها در آورده ماریاچی, گروه, پس, اما آنها به اشتراک گذاشته شده در پست دیگری که آنها خیلی خوشحال بودند با تمام vibes مثبت است که آنها تصمیم به انجام دوباره آن را.

اشلی لیون اظهار نظر در Mallens’ پست با بیان “آه خوب, بنابراین ما در حال رفتن به پایین همان راه تایتانیک را فقط در سن آنتونیو راه @ He-B Plus! در شرتز, TX. با تشکر از امانوئل N Maira Mallen برای آوردن سرگرم کننده!”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>