تگزاس شهرستانهای درخواست کامیون های یخچال به عنوان morgues پر در میان coronavirus

به عنوان تلفات در تگزاس همه چیز در حال تبدیل شدن به وخیم در برخی از شهرستانهای استان به عنوان بيمارستان مبارزه با کروناویروس.

تگزاس تریبیون گزارش داد که Nueces شهرستان که شامل کورپس کریستی است درخواست یک یخچال سردخانه تریلر به جای افزایش در مرگ و میر. تراویس شهرستان نیز در این روند از گرداندن مراکز فساد یک شبیه تریلر و کامرون شهرستان خریداری 53-پای یخچال تریلر در آماده سازی برای افزایش.

COVID-19 روز رسانی: سرشار morgues نظامی کمک می آید به هوستون

هفته گذشته هوستون کرونیکل گزارش داد که یک یخچال تریلر به طور خلاصه مورد نیاز در هوستون بهداشت و درمان شمال غرب. یادبود هرمان سیستم بهداشت و درمان نیز با استقرار تریلر “در صورت نیاز” در حالی که بیلور سنت لوک مرکز پزشکی یکی در سایت است که با استفاده نشده است.

هوستون منطقه گزارش کرده است در مجموع 66,622 coronavirus موارد و 658 مرگ و میر.

برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus شهردار سیلوستر Turner به نام دیگری برای خاموش کردن.

“من معتقدم که ما نیاز به دو هفته تعطیلی در حداقل دو هفته و من این پیشنهاد به فرماندار بنابراین ما می تواند کمک به blunt #COVID19 پیشرفت” ترنر گفت: در یک شنبه توییتر ارسال. “اگر ما نمی توانیم یک خاموش و سپس حداقل گام به دولت فاز اول این اجازه خواهد داد که ما را به تنظیم مجدد و بازنگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>