تگزاس طنز منفی رفتن به جایی که هیچ باهم رفته قبل از

بله, این است که عجیب و غریب, سورئال همه گیر تابستان که فقط به نظر می رسد به تقلا کردن–با هیچ پایانی در چشم و به ظاهر هیچ تسکین خنده دار. ترس نیست کامل کویر در خارج وجود دارد برای fandom, فوتبال, بالماسکه و باهم طنز سرگرمی. در میان دریایی از طنز کنوانسیون لغو سراسر کشور در حال حاضر وجود دارد برخی از سرد مجازی اتفاقاتی که ظهور کرده اند تا به شما کمک کند خود را دریافت ماهواره ،

فقط پس از هوستون طنز کنوانسیون لغو شد در ماه مارس بیش از COVID-19 نگرانی Comicpalooza آغاز شده اصرار طرفداران برای حمایت از کنوانسیون هنرمندان و تجار که به شدت بستگی فن expos برای امرار معاش خود. هوستون کنوانسیون نورد CP ارائه یوتیوب مجموعه ای از مصاحبه های Comicpalooza فوتبال و غرفه برجسته. یک قرعه کشی بالا در این مجموعه منحصر به فرد با هوستون بومی جان Swasey باز کردن حرفه ای خود را در انیمیشن به اریکا Echlin میزبان مواج پیشرفته پادکست.

پس از هوستون Comicpalooza لغو شد, سازمان مورد بحث تاریخ جایگزین, اما تصمیم گرفت به نوبه خود تلاش های خود را برای سال آینده رویداد.

“لغو شد و یک تصمیم دشوار ساخته شده در مواجهه با شرایط فوق العاده” رئیس جمهور از Comicpalooza و ارشد معاونت هوستون اول, مایکل Heckman گفت: “اما ما خسته هر گزینه عملی و با توجه به عدم قطعیت این است که بهترین راه رو به جلو است. ما اما عطف تلاش های ما نسبت به سال آینده Comicpalooza و ایجاد یک برتر فن و تجربه است.”

اما نه تنها تگزاس باهم که گرفته جدید زندگی مجازی. دالاس فن نمایشگاه نیز ویژگی خاص خود را دارد نمایشگاه مجازی. این July 30th, بازیگران Smallville را بررسی خواهد کرد و با “Smallville ” تجربه”

بیشتر Austin Comic Con به تعویق انداخته است بزرگ خود را در comic con تا اکتبر 3rd, و تگزاس بزرگ Comicon در سن آنتونیو خود را اعلام کرد لغو برای این سال است. بعدی تگزاس بزرگ Comicon میله میله اکتبر 8-10 و 2021.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>