تگزاس کلاسیک دنباله: یک فیلم lover’s guide to معروف ترین مکان فیلم در تگزاس

گسترده به عنوان تنها ستاره امور خارجه خود, سینمایی, چشم انداز تگزاس است خانه را به بسیاری یاد فیلم تنظیمات. از آخرین تصویر نشان می دهد به راشموردر حال حاضر فیلم علاقمندان می توانید یک نگاه اجمالی از درست تگزاس حضور در تیراندازی مکان از وکساهاچی به Marfa با یک خنک راهنمای.

فیلم در خواب: لوکس فیلم تئاتر تجربه با تخت آمدن به هوستون

با استفاده از این فیلم های کلاسیک مسیرهای نقشه وارد شده توسط تگزاس فیلم پروژه گردشگران و اهالی تگزاس به طور یکسان می تواند فراموش نشدنی تگزاس سفر جاده, تفریحی, تمام فیلم های مقصد در طول راه. Cinephiles و علاقه مندان به سفر می توانید تمام عکسبرداری از مکان های مورد علاقه خود را شخصی حماسه بود و از نظر مهرورزی و Sالنا. برخی از فیلم ها ممکن است کمی برای انجام با تگزاس بافی در اینده تم–مانند logan’s Run و Robocop که در هر دو فیلم برداری در تنها دولت دولت است.

ما گرد کرده ام تا بیش از 25 تگزاس فیلم مکان های که شما ممکن است هرگز در نظر گرفته شود. آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند یک اینده جم در چشم انداز هوستون اما مرکز شهر هایت ریجنسی بود یک بار رویایی پس زمینه برای 1976 فیلم logan’s تحقیقسازمان ملل متحد.

HoustonChronicle.com: دیدار با تگزاس فیلمساز ساخته شده است که همان فیلم 300 بار

طرفداران فیلم می توانید به دنبال تگزاس کلاسیک دنباله عجیب و جالب Dowell تخت & صبحانه در مککیننی که در آن Benji که به ضرب گلوله کشته شد یا San Antonio Riverwalk که در آن سلنا در جشن ازدواج او. که آیا آن پرنیان سرد از Austin در خیابان بیکر میخانه و یا آرام جذابیت اسمیتویل هر محل فیلم دارای یک داستان منحصر به فرد خود را دارد. این فیلم نقشه و سر در cinephile راه سفر از طول عمر است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>