کودکان تگزاس بستری بیماران به دلیل COVID-19 افزایش

بیمارستان کودکان تگزاس آغاز شده است اعتراف بیماران به دلیل افزایش COVID-19 بيمار در منطقه هوستون.

در بیانیه ای که اواخر دوشنبه شب کودکان تگزاس تایید کرد که اطفال بیمارستان گرفته شده مرحله غیر معمول از ارائه چنین ظرفیت اضافی از طریق آن واحد مراقبت های ویژه و مراقبت حاد تخت در آن دانشگاه در سراسر این منطقه است.

“بله, کودکان تگزاس است اعتراف به بیماران گفت:” بیانیه است. “ما متعهد به انجام بخشی از ما را برای کمک به این شهرستان به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به افزایش است.”

بزرگسالان مبتلا به این بیماری خواهد بود برای مراقبت در گسترش ویژه واحد جداسازی در بیمارستان غرب پردیس در کتی گفت: یک سخنگوی. او همچنین گفت که به عنوان بخشی از کمک های خود آزاد کردن فضا برای سایر بیمارستان کودکان تگزاس است که مصرف بیماران که اصلا COVID-19 به عنوان به خوبی.

این اولین بار است که در طول همه گیر است که کودکان تگزاس است جایگزین تا به حال به استناد این طرح است. این طرح آماده شد پیش از آوریل افزایش بیماران اما معلوم نمی شود مورد نیاز پس از آن.

اوایل روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت التماس کرد با تگزاسی بهتر است برای محافظت از خود در برابر coronavirus تصدیق کرد که این ویروس در حال حاضر “گسترش در یک غیر قابل قبول هستند.” پیام مشخص شده تغییر از یک هفته پیش زمانی که ابوت عنوان افزایش caseloads با استناد فراوان منابع پزشکی و ناهنجاری ها در داده ها.

دولت گزارش 4,515 موارد جدید دوشنبه دوم آن کمترین تک روز افزایش دهد. افزایش آورده تگزاس مجموع به 118,462.

کارشناسان هشدار داده هوستون می تواند آینده کانون ملی همه گیر. این منطقه اضافه شده 2,425 فتح کرد گرفته شد موارد دوشنبه آوردن مجموع آن به 31,917.

در روز یکشنبه 25-شهرستان منطقه لنگر توسط هوستون یک رکورد جدید برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان برای بار نهم در 11 روز یکشنبه با بیماران 1,847 فتح کند گرفته شد. ICU استفاده رخنه کرد تا به 89 درصد و مرکز پزشکی تگزاس هشدار داد آن سیستم می تواند اگزوز پایه مراقبت های ویژه ظرفیت ظرف دو هفته. بیش از 10 ، 000 کلی و تعداد تخت باقی می ماند در دسترس در منطقه است.

این کودکان تگزاس بیانیه اضافه شده است که این بیمارستان همچنان به دقت نظارت مداوم فعال انتقال و افزایش تعداد COVID-19 مورد در منطقه و در سراسر دولت است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>