تگزاس کتاب جشنواره برای رفتن مجازی برای هفته دو رویداد در این سال در میان coronavirus

درونگرا دوستداران کتاب شادی. تگزاس جشنواره کتاب معمولا میزبانی در مرکز شهر آستین در حال رفتن تمام مجازی در این سال با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

جشنواره سالانه تاسیس در سال 1995 توسط بانوی اول سابق لورا بوش به ارمغان می آورد نویسندگان و خوانندگان به تگزاس’ سرمایه برای یک آخر هفته از برنامه نویسی و فروش کتاب. در این سال 2020 جشنواره برگزار خواهد شد Oct. 31 Nov. 15 برای بیش از دو هفته از رایگان برنامه نویسی.

پیدا کردن یک جدید به عنوان خوانده شده: در اینجا 9-سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی ها با فروشگاه های آنلاین شما می توانید در حال حاضر پشتیبانی

بیش از 125 نویسندگان را به شرکت در مجازی برنامه نویسی برای بزرگسالان, بزرگسالان جوان میانه-درجه خوانندگان و کودکان است.

“رفتن مجازی باز می شود تمام انواع درب های خلاقانه برنامه نویسی نویسنده, مشارکت و تعامل خواننده,” ادبی مدیر متی Patin در بیانیه ای گفت:. “بله همگرا مرکز شهر است که از تصویر این سقوط و ما می خواهم به دروغ گفتن اگر ما گفت: ما را از دست ندهید که در شخص سحر و جادو. اما وجود دارد مقدار زیادی از سحر و جادو به صورت آنلاین یافت می شود بیش از حد. و در حالی که متوسط ممکن است در سال 2020 بسیار خواهد ماند همان: قوی برنامه های متنوع ادبی صدای فکری بحث های فراوان می خندد و شگفتی و یک-از-نوع ارتباط با نویسندگان و دوستداران کتاب.”

2020 تگزاس نوجوان جشنواره کتاب برگزار خواهد شد در همان زمان.

با جشنواره رفتن مجازی در این سال هر کسی می تونه در.

“هیچ چیز متوقف خواهد شد ما را از آوردن مردم با هم در سراسر کتاب از جمله جهانی همه گیر” مدیر اجرایی لوئیس کیم در بیانیه ای گفت. “ما متعهد تر از همیشه برای خدمت به جامعه ما و هیجان زده است که مردم از سراسر تگزاس کشور و جهان می توانید با شرکت در جشنواره امسال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>