تگزاس محتاط بودن اما نه برنامه ریزی برای انصراف از دو و میدانی حوادث بیش از coronavirus نگرانی

AUSTIN – افزایش نگرانی در مورد شیوع کروناویروس دارای led برای برخی استدلال می کنند برای لغو اصلی رویدادهای عمومی که در آن COVID-19 به طور بالقوه می تواند گسترش. قابل توجه است كه ترس بیش از این ویروس گسترش در رویدادهای ورزشی که در آن هزاران نفر عضویت در مجاورت نزدیک و درآمیزند برای ساعت.

در ایتالیا که در آن COVID-19 مرتبط شده است حداقل 148 مرگ و میر دولت ممنوع طرفداران از حضور در رویدادهای ورزشی حداقل برای ماه آینده. اقدامات احتیاطی هنوز که شدید در ایالات متحده و مانند تگزاس هیچ برنامه فوری برای لغو و یا به تعویق انداختن هر در پردیس رویدادهای ورزشی و نه انتظار برای محدود کردن سفر تیم.

اکسپرس-اخبار روز پنج شنبه به خارج از تگزاس ورزشی بخش سنج که در آن ایستاده بود در این وضعیت است. همانطور که در حال حاضر دانشگاه تهران قصد ندارد به دنبال در قدم به قدم از مدارس مانند میسوری-کانزاس سیتی و شیکاگو دانشگاه دولتی که nixed سفر برنامه ریزی شده برای مردان بازی بسکتبال با توجه به رشد ترس بیش از مبارزه حاوی ویروس است.

“ما درک می کنیم نگرانی و ادامه دارد نزدیک به نظارت بر وضعیت” مدرسه رسمی گفت. “ما در حال همکاری با دانشگاه ما همکاران و کارشناسان دانشگاه به آماده مسئولیت رسیدگی به هر موقعیتی که ممکن است بوجود می آیند اما ما انجام یک کار کامل از آموزش و تقویت بهترین شیوه حفاظت از ویروس ها با ما دانشجو-ورزشکاران است. ما ramped تا کسانی که در تلاش هستند و در افزایش سطح آگاهی در این مناطق با coronavirus نگرانی اما در ادامه کسب و کار به عنوان معمول به طور کلی در این زمان است.”

Austin بهداشت عمومی در روز پنج شنبه اعلام کرد وجود تا کنون هیچ تایید موارد coronavirus در شهرستان تراویس هر چند آزمون در حال انجام است.

[email protected]

توییتر: @NRmoyle

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>