تگزاس دستیار لوقا Yaklich ترک برای تبدیل شدن به UIC سر مربی

آستین – تگزاس دستیار لوقا Yaklich استخدام شده اند به آینده سر مربی تیم از دانشگاه ایلینوی در شیکاگو (UIC) مدرسه پنج شنبه اعلام کرد.

این حرکت را علامت بازگشت به خانه برای Yaklich یک ایلینوی مادری که فارغ التحصیل از دولت آمریکا در سال 1998 و صرف 14 سال پیشرو در دولت بالا برنامه های مدرسه در حالی که خدمت به عنوان یک معلم تاریخ.

“من مفتخرم به رهبری دانشگاه ایلینوی در شیکاگو شعله های آتش بسکتبال مردان برنامه” Yaklich در بیانیه ای گفت. “این فوق العاده هیجان انگیز فرصت برای خانواده من به بازگشت به ایلینوی و نماینده برجسته موسسه که من تحسین است.

“من نمی توانم صبر کنید برای شروع به ایجاد روابط با بازیکنان ما و خانواده های آنها کمک تیم ما بهبود در دادگاه و ساخت فرهنگ ما است. من هم مشتاقانه منتظر استخدام آینده کلاس های UIC. من به همان اندازه هیجان زده برای ارتباط با ما بیش از 285,000 فارغ التحصیلان در مشهد در سراسر ایالت ایلینوی و در سراسر کشور است.”

Yaklich قبلا مربی در ایالت ایلینوی (2013-17) و میشیگان قبل از پیوستن به تگزاس آخرین offseason به عنوان دستیار سر مربی. او به سرعت حل و فصل به عنوان مربی Shaka هوشمند برتر دفاعی ستوان و کمک به رهبری یک ملت را stingiest واحد است.

تگزاس (19-12, 9-9 بزرگ 12) رتبه شماره 24 در کشور در KenPom دفاعی بهره وری متریک و رتبه شماره 27 در نمره دفاع (63.3 امتیاز در هر بازی).

“او واقعا من فکر می کنم بیشتر از هر چیزی تحت تاثیر طرز فکر در بچه ها” هوشمند گفت: در ماه نوامبر گذشته. “که همانطور که می دانید بسیار حیاتی برای دفاع و بخشی از این طرز فکر است که مصرف راه threes. که یکی از مناطق خاص که نه گفتن آن نیست تاکید اما این راه بیشتر از تاکید در حال حاضر.

Yaklich را جایگزین سابق شعله های آتش مربی استیو مکلین کار اخراج شدند در اوایل این ماه پس از پنج فصل است. UIC رفت 76-93 تحت McClain از جمله 42-48 در افق لیگ. آن نرسیده مسابقات NCAA از سال 2004.

“من بسیار هیجان زده برای لوقا و خانواده اش در مورد این فرصت فوق العاده در UIC” هوشمند در بیانیه ای گفت. “ما سپاسگزار برای قوی سهم به برنامه های ما در سال گذشته و نگاه به جلو به تماشای موفقیت خود را از این در فصل آینده و فراتر از آن.”

هوشمند را در حال حاضر شروع به جستجو برای یک معاون جدید برای پر کردن کارکنان خود را در کنار نیل بری و زندانی لوکاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>