تگزاس هنرمند ایجاد می کند ‘همه گیر Lotería’ کارت با الهام از شیوع کروناویروس

به روز شده

سن آنتونیو هنرمند رافائل گونزالس جونیور ایجاد نسخه خود را از محبوب Lotería بازی به عنوان یک قصیده به COVID-19 شیوع آن خواستار “همه گیر Loteria.”

“من در بر داشت خود من در خانه با دسترسی بیشتر به چرخه 24 ساعته اخبار. در جهت به دور از مصرف تمام اخبار در همه زمان ها و ایجاد نگرانی شخصی من نیاز به یک خروجی خلاق” گفت: گونزالس.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: 5 راهنمایی برای جرقه خلاقیت خود را در حالی که کار به تنهایی از هنرمندان که آیا آن را در همه زمان ها

“من ایجاد کارت برای اولین بار بود که تصویر این ویروس خود به خود و طنز با عنوان ‘La cabRONA,'” گفت گونزالس.

Lotería مکزیکی کارت بازی در بسیار به همان شیوه به عنوان سنتی یکنوع بازی شبیه لوتو تنها با تصاویر منحصر به فرد بر روی کارت است که به نام. یک جزء اصلی در احزاب این بازی دارای جذب هنرمندان در طول سال که اضافه شده خود را منحصر به فرد نسخه های. بازی اختصاص داده شده به موضوعاتی مانند Millennials و حتی سلنا.

“من می خواستم برای ایجاد یک بازی با کلمات است که خطاب به جمعی ما احساس وحشت و نگرانی در آنچه که ما در حال رفتن را از طریق تمام اما همچنین به برخی از طنز به آن گفت:” گونزالس.

برخی از کارت های ایجاد شده عبارتند از: “ال محتکر” به تصویر می کشد رول کاغذ توالت “لا Máscara” به تصویر کشیدن ماسک و “La Botella,” نشان می دهد که یک عکس از همیشه گریزان ضد عفونی کننده دست.

هوستون قهرمانان: این افراد در هوستون قهرمانان بیماری همه گیر کوروناویروس

گونزالس گفت: ایجاد یک Lotería کارت در روز مربوطه را با کلمات و انجمن به این بیماری همه گیر به عنوان او در خود منحصر به فرد با نام تجاری از طنز به هر. در حال حاضر او در حدود 21 کارت های است که می تواند در خود Instagram حساب و خریداری شده در این وب سایت در اینجا.

وقتی پرسید که چه پیغام او امیدوار است این کارت را گونزالس گفته: “من فکر می کنم آن را در خدمت برای من و امیدوارم مخاطبان من به عنوان یک یادآوری از یک حس از خانواده لذت و آسایش است. که امید است همه ما می توانیم دوباره با هم به عنوان خانواده و جوامع بزرگتر برای لذت بردن از خودمان را دوباره و سرگرم کننده خاطرات است.”

با دیدن عکس Lotería کارت گونزالس ایجاد شده در تصاویر به صورت خودکار.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>