Texas A&M را برنده خط پایان در برابر کنتاکی

منتشر شده

کالج استیشن تگزاس A&M دهکدهای بهبود پایین تحت کشش سال اول مربی وزوز ویلیامز. این Aggies هنوز هم یک راه برای رفتن به گرفتن یکی از کالج بسکتبال را bluebloods اما.

شماره 8 کنتاکی در برنده شدن در آن هفتمین بازی متوالی جامعی A&M را در هر سه بازی برنده خط خط با 69-60 پیروزی در نی عرصه تجلیل شد. کنتاکی led برای تقریبا کل بازی از جمله با 14 امتیاز در اواسط نیمه دوم اما Aggies محکم شکاف به 57-50 با کمتر از چهار دقیقه باقی مانده.

وحشی’ امانوئل Quickley سپس کلید خاموش-متعادل دونده در خط به عنوان ساعت شات تمام شده در تنه زدن کنتاکی را منجر به نه با 2:03 باقی مانده است. Quickley led تمام گلزنان با 30 امتیاز در ساخت 8-از-12 3-اشاره گر. گارد Wendell Mitchell رهبری Aggies با 18 امتیاز.

این Wildcats رهبری تمام وقت سری 11-4. لیگ پیشرو کنتاکی بهبود یافته به 23-5 و 13-2 در ثانیه و Aggies در وسط بسته در لیگ بازی کاهش یافته و به 14-13 و 8-7.

این Aggies’ برنامه به سختی سطحی از اینجا. آنها بازی دو بازی بعدی خود را در LSU و در شماره 15 Auburn قبل از بسته شدن خود را فصل به طور منظم در خانه در برابر آرکانزاس است. A&M امیدوار است حداقل یک ملی دعوت مسابقات پیشنهاد پس از داشتن یک رکورد برنده در بازی لیگ 15 بازی و با سه تا رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>