Texas A&M را Jimbo فیشر دور از 2020 کارکنان

منتشر شده

Texas A&M coach Jimbo Fisher walks along the sideline during the first half of the team's NCAA college football game against Texas A&M in Baton Rouge, La., Saturday, Nov. 30, 2019. LSU won 50-7. (AP Photo/Gerald Herbert) Photo: Gerald Herbert/Associated Press

عکس: جرالد هربرت/آسوشیتد پرس

Texas A&M مربی Jimbo فیشر پیاده روی در امتداد حاشیه در طول نیمه اول این تیم NCAA college football بازی در برابر تگزاس A&M در Baton Rouge, La., شنبه, نوامبر. 30, 2019. LSU برنده 50-7. (AP Photo/جرالد هربرت)

کالج استیشن تگزاس A&M دهکدهای استخدام Tommie رابینسون از LSU به مربی Aggies’ پشت در حال اجرا. این حرکت شده است انتظار می رود به عنوان ببر اند در نظر گرفته شده برای ترویج کوین Faulk از مدیر player توسعه در حال اجرا پشت مربی.

رابینسون استخدام توسط A&M مربی Jimbo فیشر برای اولین بار گزارش شده توسط TexAgs.com’s بیلی Liucci. رابینسون 56 شده بود با LSU مربی اد Orgeron پس از سال 2017 و همچنین به عنوان ببر’ استخدام هماهنگ کننده. Faulk سابق standout LSU در حال اجرا بازگشت.

رابینسون یک Alabaman که صرف 2014-15 در تگزاس به عنوان در حال اجرا پشت مربی تحت چارلی قوی جایگزین جی گراهام در یک&M. گراهام بازگشت به مادر آلما, تنسی این زمستان.

فیشر در حال حاضر اضافه شده در حال اجرا پشت مربی در رابینسون تنگ می رسد مربی در جیمز Coley از گرجستان, cornerbacks مربی در T. J. عجله از ایالت فلوریدا و یک linebackers مربی در تایلر Santucci از Wake Forest.

این Aggies باز سوم بهار دریل تحت فیشر در 23 مارس و برگزاری سالانه مارون و سفید بازی در مارس 18. فصل خود را بازکن سپتامبر است. 5 برابر Abilene Christian در Kyle زمینه است.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>