Texas A&M وزوز ویلیامز به نام ثانیه مربی سال

منتشر شده

کالج استیشن – کمتر از یک سال پیش وزوز ویلیامز بود و سه امتیاز را از پیشرو Virginia Tech به ناراحتی از بالا-کشت دوک در شیرین 16 از مسابقات NCAA.

بعد از آن در بهار ویلیامز بازگشت به خانه اش در ایالت تگزاس و در روز سه شنبه او به نام ثانیه مربی سال توسط آسوشیتد پرس پس از اول فصل به طور منظم در تگزاس A&M.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: وزوز ویلیامز می گوید: “من فکر می کنم این احتمال وجود دارد’ از Texas A&M ساخت یک postseason مسابقات

این Aggies (16-14, 10-8 ثانیه) برداشت شد به پایان 12 در 14-تیم SEC اما برش است که در نیمی از اتمام بسته برای ششم با کارولینای جنوبی است. A&M هفتم دانه در این هفته SEC مسابقات خواهد شد و در صورت 10 دانه میسوری در 6 p. m. روز شنبه در نشویل.

A&M برنده ترین بازی های لیگ پس از سال 2016 که در آینده بازیکنان NBA Danuel خانه جونیور و الکس کاروسو رهبری برنامه به 13-5 پایان و شیرین 16 از مسابقات NCAA.

A&M team از دو سال پیش ساخته شده است که شیرین 16 به پایان رسید 9-9 در بازی لیگ و فشرده به NCAA postseason. ویلیامز اولین تیم نیاز به پیروزی SEC مسابقات به مسابقات NCAA به دلیل ضعیف کشش در nonconference بازی در اواخر ماه نوامبر و اوایل ماه دسامبر زمانی که Aggies هنوز تنظیم خود را به مربی جدید.

ویلیامز خواسته شده بود روز شنبه در مورد احتمال برنده شدن در لیگ, مربی سال, و او گفت: او می خواهم هرگز برنده این جایزه در ویرجینیا یا مارکت.

“من نمی توانم پیش بینی که من برنده این سال … (و) من هر زمان صرف فکر کردن در مورد که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>