Texas A&M تظاهرات گذشته گرجستان می شود به .500

به روز شده

کالج استیشن تگزاس A&M نگهداری جوانه زدن گرجستان ستاره آنتونی ادواردز در بررسی طول بازی روز شنبه در نی عرصه و Aggies بعد decked بقیه Bulldogs با بازی در خط.

این Aggies محو 12-نقطه کسری به شکست گرجستان 74-69. در انجام این کار Aggies (12-12, 6-6 SEC) کشیده خود را به .500 به طور کلی و در لیگ برتر بازی کند.

مرتبط با: Takeaways از Texas A&M 74 گرجستان 69

ادواردز امکان انتخاب در این تابستان NBA پیش نویس به پایان رسید و با شش امتیاز در 2-از-7 تیر اندازی. ضمن Aggies خود جوجه دانشجوی سال اول رو به جلو Emanuel Miller, جمع آوری بازی-بالا 21 امتیاز.

The Bulldogs (12-13, 2-10) cruised به 38-29 شود در حاصل کار دو تیم به لطف ساخت نیمی از عکس های خود را از میدان (15 30) و بیش از دو برابر تا Aggies در ریباند (21-10) در 20 دقیقه. A&M outscored گرجستان 45-31 در نیمه دوم به ضربه محکم و ناگهانی دو بازی از دست دادن خط.

زیر متوالی صفحه اصلی بازی های Aggies رفتن به عقب در جاده ها در آلاباما در شب چهارشنبه. A&M خواهد چهره جدید Crimson Tide مربی Nate جو برای اولین بار.

بازدید HoustonChronicle.com برای پوشش گسترده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>