Texas A&M ضربان آرکانزاس در فصل آخر

به روز شده

کالج استیشن تگزاس A&M آغاز شده SEC بازی با یک دست در آرکانزاس است. این Aggies در روز شنبه شکست Razorbacks 77-69 طور منظم در فصل آخر با مقدار زیادی از بهبود در میان است.

A&M (16-14, 10-8 ثانیه) در فصل اول خود را تحت مربی وزوز ویلیامز به پایان رسید و با آن بیشترین پیروزی در بازی لیگ در چهار سال. آرکانزاس (19-12, 7-11) همچنین دارای یک سال اول مربی در اریک Mussleman.

توقف بعدی برای هر دو برنامه SEC مسابقات هفته آینده در نشویل که در آن Aggies را در حداقل سعی کنید و ایجاد یک مورد برای یک ملی دعوت نامه مسابقات را پیشنهاد داد. حداکثر خود خواهد بود برنده SEC مسابقات برای اولین بار و کسب درآمد لیگ پیشنهاد خودکار به مسابقات NCAA.

این Aggies ازمایش کرده 28-21 با کمی بیش از سه ساعت باقی مانده تا حاصل کار دو تیم قبل از outscoring این Razorbacks 12-2 رهبری به اتاق قفل است. A&M را به ثمر رساند تب و تاب بود و دربسته در محیط با جاش Nebo را غوطه دادن بعد از یک حمله دوباره بجای اول برگشتن به زمان منقضی شده در نیمه اول.

امانوئل میلر ساخته شده و چهار پرتاب آزاد و Wendell میچل ساخته شده دو layups در هایی که در تنه زدن به Aggies به تعجب آور حاصل کار دو تیم منجر شود. میچل led A&M با 25 امتیاز و میلر برداشت یک بازی-بالا 10 ریباند در حالی که ماسون جونز به ثمر رساند بازی-بالا 30 امتیاز برای Razorbacks.

بازدید HoustonChronicle.com برای پوشش گسترده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>