به روز شده

آناپولیس, Md. (AP) — نیروی دریایی midshipman درگذشت, شنبه در حالی که گرفتن یک آمادگی جسمانی و آزمون در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده.

آکادمی شناسایی midshipman یکشنبه به عنوان دوک Carrillo, 21, Flower Mound, Texas. مقامات در انتشار اخبار گفت که Carillo سقوط در طول 1.5 مایل اجرای بخشی از نیروی دریایی نیمه سالانه فیزیکی آمادگی آزمون.

مقامات گفتند اولیه پاسخ ارائه شده جامع تلاش های احیا و سپس Carrillo بود با عجله به, Anne Arundel, مرکز پزشکی, جایی که او مرده در 12:23 بعد از ظهر شنبه.

آکادمی گفت: شرایط اطراف باعث مرگ او را تحت بررسی قرار می گیرند.

دفعات بازدید:همچنین: گارد امنیتی شاخه و جان مشتری در نوار های ورزشی در شمال شهرستان هریس

میلر ، شان باک 63 سرپرست آکادمی نیروی دریایی به نام Carrillo مرگ یک “ناگهانی و غم انگیز از دست دادن.”

“ما بیشتر صمیمی همدردی و تسلیت به کل Carrillo خانواده گسترده ما آکادمی نیروی دریایی, خانواده, در طول این زمان بسیار دشوار.,” باک گفت.

مقامات گفت: Carrillo و برادر دوقلو, Dylan گزارش به آناپولیس در ژوئن 2018 پس از اتمام یک سال در آکادمی نیروی دریایی مقدماتی مدرسه ای در نیوپورت ،

دوک Carrillo بود کمی اقتصاد عمده و تا به حال به دست آورده 4.0 ترم آخر. او یک عضو از 24 شرکت یک intramural ورزشکار و یک عضو نیروی دریایی آکادمی آموزش پرواز اسکادران. آکادمی نیروی دریایی مقامات گفت که او تا به حال خواسته بودن نیروی دریایی هوانورد.

برادران خود دیلن و جیک هر دو آکادمی نیروی دریایی midshipmen.

مطلع: دریافت تمام اخبار شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را به صندوق پستی خود تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im