تگزاسی به بخش راه با جانباز cornerback Johnathan یوسف

به روز شده

کهنه گوشه Johnathan یوسف زمانی با تگزاسی در حال پایان یافتن است. تگزاسی ها را نمی خواهد دوباره ثبت نامحدود رایگان agent. یوسف 35 است گفت که او قصد ندارد به بازنشسته خواهد شد و کشف گزینه های خود را. دلار خود را به 5.944 میلیون قرارداد منقضی شده است.

“Johnathan شده است کمال حرفه ای, کاپیتان تیم و یکی از رهبران دفاع از ما گذشته نه سال” تگزاسی در بیانیه ای گفت. “این نادر است برای یک بازیکن به حفظ چنین سطح بالایی از بازی برای بیش از یک دهه و که می گوید زیادی در مورد او و فداکاری خود را به بازی. او استثنایی است, هم تیمی, مربی, شوهر و پدر است. تاثیر او در و خارج از زمین باعث می شود او کاملا احتمالا مشهورترین عامل رایگان ثبت در تاریخ حق رای دادن. کل Houston Texans سازمان تشکر Johnathan برای کمک او به تیم ما و جامعه هوستون. ما آرزو او و خانواده اش بهترین ها را به عنوان او به دنبال رایگان آژانس است.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: 2020 NFL free agency پیشنمایش – خط حمله

یوسف حق رای دادن را همه وقت رهبر در interceptions (17) عبور می کند defensed (118), رهگیری بازگشت متری (410) و interceptions بازگشت برای touchdowns (چهار) در حالی که رتبه بندی بسته سوم در بازی های انجام شده (133) و پنجم در مجموع پردازد (482). او همچنین رتبه ششم حرفه ای می گذرد defensed (194) در NFL تاریخچه و صاحب بیشترین بازی با پاس های متعدد defensed (50).

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>