Texans ستاره هوستون خواننده رپ دستگیر و در Breonna تیلور اعتراض

به روز شده

Texans گیرنده کنی, عکسهای و هوستون خواننده رپ و فعال Trae Tha Truth میان 87 نفر دستگیر و در یک Breonna تیلور در اعتراض به لویی خانه کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون سه شنبه شب.

یک گروه از بیش از 100 راهپیمایی به کامرون را به عنوان بخشی از یک اعتراض سازمان یافته توسط, تا آزادی با توجه به لویی پیک مجله.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: ببینید چه کنی عکسهای’ تگزاسی هم تیمی می گویند در مورد دستگیری او

بسیاری از 87 معترضان دستگیر شدند و به اتهام تهدید آمیز یکی از شرکت کنندگان در این روند قانونی است که جنایت و همچنین درجه دوم رفتار آشوبگرانه (بزه) و سوم-درجه جنایی تجاوز است. عکسهای و Trae بودند هر دو از زندان آزاد شده در تعهد خود را صبح روز چهارشنبه و اختصاص یک Oct. 8 دادگاه تاریخ است.

پس از منتشر شد, Trae برچسب کامرون در یک پست در Instagram با عنوان: “شما به نام به مطمئن شوید که همه ما رو یک جنایت …. آن همه خوب است من آن را برای مردم ما…. #justiceforbreonnataylor”

عکسهای ارسال شده خود را رزرو photo on Instagram شرح آن: “خوب مشکل’ با برادران و خواهران – برگزار شده توسط @untilfreedom. دستگیر و به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. در حالی که Breonnas تیلور قاتلان هنوز در خیابان. #ArrestTheCops #JusticeForBreonna #BlackLivesMatter”

رپرهای YBN Cordae و Mysonne و همچنین Porsha ویلیامز از “زنان خانه دار واقعی از آتلانتا” و Yandy Smith از “Love & Hip Hop” نیز دستگیر شده بودند در اعتراض.

لویی پلیس منتشر شد, بیانیه ای گفت معترضان دستگیر شدند “به دلیل امتناع خود را به ترک ملک و تلاش خود را برای نفوذ در تصمیم دادستان کل با اعمال خود.”

تیلور ضرب گلوله کشته شد توسط لویی پلیس در مارس 10 به آنها خدمت بدون دست کشیدن حکم. بدون مواد مخدر پیدا شد در سیاه و زن خانه است. تحقیقات در حال انجام است با یک افسر برت Hankison کار اخراج شدند. دو نفر دیگر از افسران Myles Cosgrove و جاناتان Mattingly هنوز هم به کار گرفته شده توسط لویی اداره پلیس.

یک تحقیق در حال انجام است اما هیچ افسران متهم شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>