Texans ایمنی: بازیکنان را باور NFL اگر Kaepernick امضا شده است

منتشر شده

Texans ایمنی و سابق نیمیتز دبیرستان ستاره مایکل توماس می گوید او و دیگر بازیکنان NFL درک احساسات در مورد نژادی و بی عدالتی و سیاه زندگی مهم نیست که از لیگ و کمیسر راجر Goodell اما “من فکر نمی کنم هر بازیکن را واقعا بر این باورند که احساسات NFL اگر khezri ندارد در لیگ این فصل است.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: برای مایکل توماس, تلاش برای عدالت نژادی همچنان ادامه دارد

توماس پر پیتر کینگ در این هفته نوشتن یک ستون مهمان در فوتبال حرفه ای بحث فوتبال صبح امروز در امریکا است. کل ستون چک در در بیش از 6 ، 000 کلمات بنابراین شما واقعا باید به اینجا بروید و آن را بخوانید برای خودتان. علاوه بر افکار خود را در Kaepernick نژادی و بی عدالتی و سیاست NFL, توماس نیز خود را پادشاه اختراع “10 چیزهایی که من فکر می کنم من فکر می کنم” که در آن او retells برخی از داستان های خوب از هشت سال کار حرفه ای می دهد و افکار خود را در فوتبال از جمله یک پیش بینی است که هم تیمی اش Deshaun واتسون خواهد بود در این سال NFL MVP.

توماس ساخته شده که نرم افزار کاسه با غول در سال 2018 امضا شده با تگزاسی این offseason خواهد شد و پیوست با Kenny عکسهای که او با بازی در میامی. در ستون مهمان توماس داستان می گوید که چگونه او و عکسهای تصمیم به شروع به گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در سال 2016 همان سال به عنوان Kaepernick گفت: “khezri من از خواب بیدار شدم.”

توماس در زمان خطر بزرگ به دلیل قرارداد خود را با دلفین ها نبودم تضمین شده و او می تواند برش در هر زمان اما او تصمیم گرفت به یک زانو به هر حال.

“من تا به حال به تصمیم گیری” توماس نوشت. “پدر و مادر من همیشه به من مطرح می شود به یک رهبر به یک پایه برای آنچه درست بود بدون در نظر گرفتن پتانسیل های مجازات, اما حتی آنها ترسیده بودند. من همسر گلوریا و من در مورد آن دعا. در اینجا آنچه در آن پایین آمد به: اگر من می گویند که من در مورد مراقبت از مردم من اگر من می گویند که من در مورد مراقبت از جامعه سیاه و سفید, من نیاز به انجام کاری. دختر من خواهد بود.

“صادقانه بگویم من تا به حال هیچ ایده آنچه که دقیقا آن چیزی خواهد بود. تا زمانی که من دیدم khezri زانو زدن در طول سرود ملی. وقتی که من شنیده ام چرا او معترض است که او در جنگ علیه سیستمیک ظلم و ستم و خشونت پلیس این بود که در یک لحظه باور نکردنی از وضوح.

“کنی که محکومیت شبیه هیچ دیگر به من گفت:” مایک, این چیزی است که ما نیاز به انجام است.’ بازیکنان در سراسر لیگ را دارا بودند گفتگو در مورد قفل کردن بازوها و بالا بردن مشت, اما ما می دانستیم که منحرف کردن اذهان از پیام و اجازه می دهد آن را به طور مشترک تصمیم گرفتند. ما مجبور به زانو زدن در همبستگی با Kap و ما تا به حال که اعتقاد به می دانم که حتی اگر ما می رویم به دریافت bashed ما در آن با برادران ما. در قلب ما می دانستم که آن چیزی که حق انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>