Texans دریافت نرخ بیکاری باید ثابت کند که به دنبال کار شروع در ماه جولای

بیکار تگزاسی را یک بار دیگر باید برای اثبات آنها به جستجو برای شغل در صورتی که می خواهید برای ادامه به دریافت مزایای.

با حدود 1.6 میلیون نفر از کار در سراسر کشور کمیسیون نیروی کار تگزاس خواهد دوباره کار خود را-جستجو, مورد نیاز, شروع, جولای 6.

افراد در حال حاضر باید ثابت کند که آنها سعی کرده اند که حداقل سه کار-جستجوی فعالیت های. خود اشتغالی کارگران باید ثابت کند آنها در زمان حداقل سه مرحله برای باز کردن کسب و کار خود را.

“وجود دارد فرصت های شغلی و یک زن و شوهر از مزایای کار در تگزاس در حال حاضر” نیروی کار راه حل های’ میشل Castrow گفت. “اگر شما به WorkinTexas.com آن را نشان می دهد 551,555 مشاغل در دسترس در حال حاضر. 184 شغل شد فقط امروز نوشته شده.”

ایالت تگزاس توصیه می کند که افراد با استفاده از WorkinTexas.com به جستجو. جستجو می تواند شامل فعالیت هایی مانند ثبت نام محلی استخدام آژانس جستجوی شغل به صورت آنلاین و یا حضور در یک کار عادلانه. جویندگان کار نیز می توانید سر به نیروی کار محلی راه حل برای آموزش در یک شغل جدید. TWC ارائه شده در این صفحه گسترده برای کمک به طرح و سند جستجوی کار.

“آنچه که ما در حال دیدن کلی است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از مشاغل ضروری کار” Castrow گفت. “ما در حال شروع به دیدن یک افزایش در بخش خدمات شغل به عنوان رستوران و خدمات مواد غذایی وضعیت باز می شود.”

Castrow تاکید کرد که این فقط بالا کارفرمایان مانند آمازون و HEB که به دنبال کارگران است.

“ما همچنین شاهد کوچکتر franchises به دنبال پر کردن مواضع خود” Castrow گفت.

برای نوجوانانی که در حال حاضر جستجو برای تابستان شغل و کار پاره وقت, Castrow گفت که وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها است. وجود دارد یک راه ساده برای نوجوانان برای رسیدن و دریافت جستجوی کار کمک فقط با ارسال پیامک: #getpaid2020 به 40691.

“ما در حال اتصال به نیروی کار راه حل های مشاوران” Castrow گفت. “ما در حال میزبانی به طور منظم برنامه ریزی شده مجازی حوادث به یاد بگیرند که چگونه به رقابتی تر در بازار کار است.”

Castrow اضافه شده که WorkinTexas.com ارائه می دهد به روز رسانی روزانه در مورد شغل است که “فوری-پر کردن” موقعیت.

“کارفرمایان می خواهید برای پر کردن مشاغل در حال حاضر” Castrow گفت. “تا مردم به سرعت می توانید امید و ببینید که شغل وجود دارد در دسترس است. ما مطمئن شوید که این کارفرمایان می خواهید به استخدام در حال حاضر.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>