تگزاسی صاحب جانیس McNair اهدا $1M به هوستون اجاره بسته امداد

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را رکود اقتصادی در ادامه به تلفات در هوستون ساکنان جانیس McNair پله در برای کمک به.

تگزاسی صاحب ساخته شده است که 1 میلیون دلار کمک مالی به هوستون اجاره امداد برنامه این تیم اعلام کرد در روز پنج شنبه.

بودجه توزیع خواهد شد به خانواده هایی که استطاعت به پرداخت اجاره بها با توجه به شرایط ناشی از این بیماری همه گیر با توجه به انتشار. برنامه های کاربردی برای کمک های مالی پذیرفته می شود شروع on Aug. 11.

“بنابراین بسیاری از در حال تلاش برای ارائه برای خانواده خود را در طول COVID-19 همه گیر” مک نیر گفت: در انتشار. “این بسیار مهم بود برای من و خانواده ام به گام تا و مطمئن ترین آسیب پذیر در جامعه ما نمی از دست دادن خانه های خود را در این زمان بحرانی.”

“این یک چیز ما می توانید انجام دهید برای حفظ خانواده با هم و ارائه برخی از امید برای افرادی که به آن نیاز دارید. من خدا را شکر به شهردار ترنر برای ارائه برنامه های متمرکز بر کمک به همسایگان ما است.”

$20 میلیون اجاره امداد بسته شامل 15 میلیون دلار از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و 5 میلیون دلار از اهدا کنندگان خصوصی با توجه به انتشار.

همچنین در حمایت از COVID-19 بازیابی تلاش های McNair خانواده و هوستون تگزاس بنیاد کمک کرده است بیش از 1 میلیون دلار به هوستون مواد غذایی, بانک, Boys & Girls Clubs of بیشتر هوستون, YMCA از هوستون بیشتر و بیشتر هوستون COVID-19 بازیابی صندوق تگزاسی گفت: در انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>