Texans فصل باز در برابر روسای; شکرگزاری بازی در Lions

Houston Texans defensive end J.J. Watt (99) before an NFL football game against the Oakland Raiders Sunday, Oct. 27, 2019, in Houston. (AP Photo/Eric Christian Smith) Photo: Eric Christian Smith/Associated Press / Copyright 2019 The Associated Press. All rights reserved

عکس: Eric Christian Smith/آسوشیتد پرس

Houston Texans پایان دفاعی J. J. وات (99) قبل از یک بازی فوتبال NFL در برابر Oakland Raiders یکشنبه, اکتبر. 27, 2019 در هوستون. (AP Photo/Eric Christian Smith)

زمانی که تگزاسی ها در سمت چپ مراجعه کنندگان در رختکن پس از حماسه حذفی سقوط ژانویه گذشته در برابر Kansas City Chiefs چند بازیکن از جمله کارفرمایی Deshaun واتسون وعده داده شده آنها خواهد بود.

در حال حاضر تگزاسی خواهد این فرصت را به خود را اندازه گیری دوباره در برابر حاکم قهرمانان سوپر باول در نوک پیکان ورزشگاه.

دفاع از ملت های جنوب قهرمانان لگد کردن NFL فصل به طور منظم سپتامبر. 10 در یک پنج شنبه شب در جاده بازی. آنها دو ملی-تلویزیونی بازی: Kansas City (NBC) و دیترویت (CBS).

پس از مسابقه به 24-0 منجر ستاد تگزاسی ها حیف و میل نفع خود به عنوان جعلی زدن توپ اجرا شده توسط ایمنی جاستین رید نتیجه معکوس به طرز وحشیانه ای.

آن را زشت و پایان به عنوان روسای ستاره کارفرمایی پاتریک Mahomes مهندسی یک 51-31 باز گشت پیروزی منجر تیم خود را به یک NFL playoff رکورد هفت touchdowns در هفت متوالی درایوهای. کانزاس سیتی به ثمر رساند 41 متوالی امتیاز outscoring تگزاسی 44-7 زیر جعلی زدن توپ به عنوان تگزاسی تسلیم حق رای دادن-رکورد 51 امتیاز.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: تگزاسی را دشوار 1-2 پانچ

بعد از یک offseason که در طی آن جرم تحت چشمگیر تغییرات تگزاسی امیدوارند آنها بهتر مجهز برای این نوع از matchup.

“هر کس می خواهد برای شروع فصل در تلویزیون ملی و ما قادر به انجام این کار” تگزاسی مربی و مدیر کل لایحه اوبراین گفت. “ما در حال بازی یک حریف بدیهی است که قهرمانان سوپر باول به رهبری اندی رید بزرگ بازیکنان بزرگ و کادر مربیگری و آن را برای رفتن به یک چالش بزرگ برای ما است. بچه ها ما به دنبال به جلو به آن prepping برای که کار سخت در offseason به آماده شدن برای آن است. این یک امتیاز به یکی از تیم های است که آغاز فصل NFL در برابر یک حریف فوق العاده در Kansas City Chiefs.”

اوبراین اذعان آشکار عدم اطمینان از فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما ابراز اطمینان کرد که در نهایت فوتبال.

“من فکر می کنم همه ما در خانه خود ما در حال حاضر ما در حال دیدن چه خبر است در اطراف جهان” اوبراین گفت. “نگاه کنید, در پایان روز وجود خواهد داشت فوتبال بازی کرد. فوتبال برگزار خواهد شد. وقتی است که بازی ما را ببینید که چگونه است که می رود اما در حال حاضر ما در حال برنامه ریزی برای یک فصل و من می دانم که McNairs و Houston Texans سازمان در حال رفتن به هر احتیاط لازم را به مطمئن شوید که مردم در حال امن و بازیکنان در حال امن و مربیان امن هستند همه درگیر در این سازمان پس بدیهی است که به طرفداران بزرگ از Houston Texans که آنها امن بیش از حد. ما به دنبال به جلو به روز هنگامی که فصل آغاز می شود اما این واقعا مهم است آن را به یک روز در یک زمان و مناسب گام های لازم برای اطمینان از همه ایمنی و سلامت است.”

اهالی تگزاس اعدام بحث برانگیز تجارت از تمام نرم افزار گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز به کاردینالز آریزونا در ازای سابق تمام نرم افزار های در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون. آنها نیز معامله به صورت سابق لس آنجلس قوچ گیرنده گسترده Brandin آشپز به عنوان هاپکینز’ جایگزینی اولیه و امضا سابق Dallas Cowboys استارت Randall Cobb خود را به عنوان حافظه جدید گیرنده.

علاوه بر روسای بازی تگزاسی صورت یک چالش برای شروع فصل.

اولین بازی خانگی سپتامبر است. 20 برابر Baltimore Ravens که رهبری کارفرمایی Lamar جکسون و منفجر کردن آنها را در فصل گذشته در M&T Bank ورزشگاه. آنها چهره پیتسبورگ استیلرز در جاده سپتامبر. 27.

“سخت دو مخالفان به شروع فصل با همه آنها رابطه جنسی خشن درست است؟” اوبراین گفت. “من فکر می کنم آمدن به خانه قادر به بازی بالتیمور یکی دیگر از تیم یک حذفی تیم های بزرگ مربیگری کارکنان Lamar Jackson – عالی – بازیکن است که در این تیم است. قادر به خانه آمده و باید که بازی در خانه است برای رفتن به یک تجربه بزرگ برای ما یک فرصت عالی برای ما بازیکنان قادر به بازی در مقابل وطن ما طرفداران و بازی در مقابل یک حریف بزرگ.”

تگزاسی ها’ مخالفان تا به حال یک ترکیب 132-123-1 درصد برنده از .518 فصل گذشته. آنها در حال برنامه ریزی برای بازی پنج از 10 نمره جرائم از فصل گذشته از جمله سامسونگ (برای اولین بار 33.2 امتیاز در هر بازی) ستاد (پنجم 28.2 امتیاز در هر بازی), پرستان (هفتم 26.3 امتیاز در هر بازی) ها (هشتم 25.4 امتیاز در هر بازی) و تیتان (10th, 25.1 امتیاز در هر بازی).

آنها را به صورت هفت از 10 نمره دفاع: Patriots (برای اولین بار), کلاغ (سوم) شیکاگو (چهارم), استیلرز و وایکینگ ها (بسته پنجم) ستاد (هفتم) و هکرها (نهم).

تگزاسی ها در صورت مینه سوتا وایکینگ ها در Oct. 4.

اولین AFC جنوبی بازی نیست تا اکتبر. 11 و آن را در برابر Jacksonville Jaguars در خانه به دنبال یک جاده AFC جنوبی بازی مقابل تنسی تیتان هفته بعد.

خداحافظی هفته است که بهنگام در نوامبر. 1. این تیم هفته اول 8 خداحافظ از سال 2013.

شکرگزاری بازی در برابر شیرها تیم مربی مت پاتریشیا یک همکار سابق انگلستان دستیار.

“این یک فرصت عالی فقط چنین NFL سنت به یکی از تیم ها قادر به بازی Detroit Lions که همیشه در شکرگزاری و ما قادر به یکی از این تیم ها است که نقش آنها در این سال بدیهی است که” اوبراین گفت. “من مربی که در بازی قبل و این بازی هیجان انگیز به بخشی از دیگر واقعا دشوار NFC شمالی حریف با یک سر مربی است که من به خوبی می دانم مت پاتریشیا. من فکر می کنم دوباره این چیزی است که بازیکنان ما در حال رفتن به واقعا هیجان زده در مورد تلویزیون ملی بازی شکرگزاری. که آنچه در آن است همه چیز در مورد ، فوتبال و بوقلمون در روز شکرگزاری می کنیم و بخش بزرگی از آن است.”

تگزاسی ها در میزبان جدید انگلستان میهن پرستان که دیگر کهنه کارفرمایی تام بردی با او را ترک به عنوان یک عامل رایگان برای پیوستن به خلیج تمپا Buccaneers در نوامبر. 22.

اکثریت اهالی تگزاس’ بازی در حال ظهر kickoffs این سال است.

“من فکر می کنم این خوب است” اوبراین گفت. “من فکر می کنم قادر به بسیاری از بازی های ما در ظهر آن به ما یک فرصت برای رسیدن به یک روال است که واقعا مهم است. من فکر می کنم بازیکنان ما لذت بردن از آن است. ما لذت بردن از ظهر بازی به خصوص در خانه در مقابل از طرفداران ما و من فکر می کنم حق با شما هستیم که در مورد. این اجازه می دهد تا ما را به یک کمی از یک روال عادی در طول فصل که امیدوارم به ما کمک خواهد کرد.”

در ماه دسامبر تگزاسی اند متوالی جاده بازی مقابل شیکاگو خرس (Dec. 13) و Indianapolis Colts (Dec. 19 یا 20). تگزاسی ها هستند 4-0 تمام وقت در برابر شیکاگو است.

نهایی به طور منظم فصل بازی در برابر تیتان در Jan. 3 در صفحه اصلی.

تیتان به عنوان یکی از سخت ترین تیم به ضرب و شتم در لیگ فصل گذشته به رهبری کارفرمایی Ryan Tannehill در حال اجرا به عقب جرثقیل هنری و گیرنده گسترده A. J. Brown.

“این همیشه راه است که آن را مانند به نظر می رسد” اوبراین گفت. “هر سال ما یک ملت جنوبی حریف دو نفر از سه هفته نسبت به پایان. سال گذشته آن را در واقع در آغاز, اما در این سال نسبت به پایان ما بازی کلت دو نفر از سه هفته. پس بدیهی است که با تیتان فصل است که آنها در سال گذشته بود دیگر واقعا دشوار بخشی حریف و به نظر می رسد مانند همیشه که در راه است. NFL می خواهد آن رقابت ها در اواخر سال و تاپیک های زیادی در این خط در آن بازی. ما یک تن از احترام برای تیم ما بدست آورد و ما آماده خواهید بود برای کسانی که فرصت است.”

در اینجا تگزاسی کامل پیش فصل و به طور منظم فصل برنامه:


پیش فصل:

در مینه سوتا, Aug. 13-17

سیاتل Aug. 20-24

در New Orleans, Aug. 27-30

دالاس سپتامبر. 3-4.


فصل به طور منظم

سپتامبر. 10

در ستاد…7:20 بعد از ظهر

سپتامبر. 20

کلاغ…3:25 بعد از ظهر

سپتامبر. 27

در استیلرز…ظهر

Oct. 4

وایکینگ ها…ظهر

Oct. 11

پلنگ…ظهر

Oct. 18

در تیتان…ظهر

Oct. 25

هکرها…ظهر

Nov. 1

باز تاریخ

Nov. 8

در پلنگ…ظهر

Nov. 15

در Browns…ظهر

Nov. 22

میهن پرستان…ظهر

Nov. 26

در Lions…11:30

Dec. 6

کلت…ظهر

Dec. 13

در خرس…ظهر

Dec. 19 یا 20

در Colts…TBD

Dec. 27

Bengals…ظهر

Jan. 3

تیتان…ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>