Texans ستاره J. J. وات تعجب برخی از اعضای Netflix واقعیت نشان می دهد “تشویق” در ان بی سی امروز با هدی & Jenna در روز یکشنبه است.

تشویق شش قسمت نشان دادن واقعیت اطراف ناوارو, کالج, cheerleaders و آن احساس شد در Netflix بکشد تا حدودی پس از مشاهیر مانند ریس ویترسپون, Chrissy Teigen, سیمون Biles و وات توییتی در مورد آن.

امروز نشان می دهد حال ناوارو مربی مونیکا الدما همراه با cheerleaders جری هریس, La’Darius مارشال و گابی ساقی در مجموعه a 10-minute بخش زمانی که آنها را شگفت زده و آنها را با ظاهر وات.

تمام چهار castmembers شروع به پریدن کرد از صندلی خود در هیجان زمانی که وات بر روی صحنه ظاهر شد.

“شوکه” سرخ الدما گفت: به عنوان وات در کنار او نشسته بر روی صحنه است. “این فوق العاده است.”

وات گفت که او هیجان زده تر از هر کسی از تشویق.

“من خیلی هیجان زده است. من هیجان زده می شود در اینجا. من به تماشای نشان می دهد. من از طرفداران بزرگ,” وات گفت. “من نامزد کردم من به آن است. او را مانند ” شما باید آن را تماشا کنید.’ و گفتم من نمی دانم اگر من تا کنون فکر در مورد یک cheerleading مستند به عنوان چیزی که جالب خواهد بود به من.’ و پس از آن دو قسمت در من بود ‘جری! بیا!'”

وات ثابت خود را fandom, ارجاع یک لحظه کلیدی در نمایش زمانی که مکنزی britney lovers صدمه دیده خود زمانی که او کاهش یافته است در یک شیرین کاری.

“هنگامی که آنها کاهش یافته است Sherbs من تقریبا گریه” وات گفت.

وات نیز داوطلب برای پیوستن به این تیم به عنوان آنچه که گروه پشتیبانی تماس بگیرید “stumbler” است که یک مرد که هر دو غلت و مانع از.

“آیا شما بچه ها نیاز به یک stumbler?,” وات گفت. “من می تواند به تلو تلو خوردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de