Texans اهدا 50.000 دلار برای کمک به محلی رستوران ها, میله,

منتشر شده

تگزاسی ها را اهدا $50,000 به جنوب دود بنیاد.

جنوب دود بحران سازمان امداد برای افرادی که در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی است که ضربه شده است به خصوص در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هوستون رستوران’ اتاق ناهار خوری به روی عموم بسته در حال حاضر با توجه به این بحران بهداشتی, اما بسیاری از آنها هنوز هم انجام می دهند جلوگیری سمت وانت.

کریس چوپانی جیمز ریش برنده جایزه آشپز که برنده جایزه رستوران شامل گرجستان جیمز یک پنجم و UB حفظ کرده است بیش از 1.6 میلیون دلار از طریق جنوب دود خود بنیاد خیریه برای کمک به کسانی که در بحران در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی و ملی MS جامعه است.

یک تگزاسی فن که دارای یک کیوسک در NRG ورزشگاه چوپان هیجان زده شد و با کمک مالی از دفاع از ملت های جنوب قهرمانان.

“در زمان بحران آن شگفت انگیز است که تگزاسی ها در سازمان است که بسیار مهم برای شهر ما تصمیم به قرض دادن یک دست کمک به جنوب دود به مراقبت از مردمی در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی در زمان بحران” چوپان گفت: در یک پیام به صورت متن. “ما در یک بحران جهانی در حال حاضر و صنعت رستوران در حال ضربه زدن به خصوص سخت است. ما یکی از بزرگترین صنایع در کشور و lay-offs همه جا هستند. تگزاسی ها’ کمک مالی است که نه تنها بسیار مفید است اما کمک می کند تا به درخشش نور برای سازمان های دیگر را به دنبال خود منجر شود و به عنوان مثال. من شخصا دوست دارم برای تشکر از تگزاسی سازمان برای مراقبت در مورد صنعت ما و کمک به ما را به مراقبت از خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>