مدیر عامل شرکت تسلا ایلان ماسک فکر می کند coronavirus وحشت ‘dumb.’ یک میلیون کاربران توییتر خود را دوست داشت صدای جیر جیر.

به عنوان فن آوری و صنعت خودرو هایش با لغو کنفرانس ها و زنجیره تامین اختلالات به دلیل شیوع جهانی از coronavirus مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk chimed در توییتر خود را.

“Coronavirus وحشت گنگ” میلیاردر tech tycoon گفت: بعد از ظهر جمعه جرقه بحث در مورد اینکه آیا مردم زیاده به بیماری تنفسی است که بیش از کشته 3,800 مردم عمدتا در چین است.

“آن شده است دمیده راه از نسبت” در پاسخ به یک کاربر توییتر.

“این خنگ به وحشت اما مردم همیشه باید آماده برای یک بیماری همه گیر و یا حوادث طبیعی است که نیاز به آنها را به ماندن در داخل است.”

برخی از کاربران سوال که آیا مشک باید علنا بیان نظرات در مورد مسائل مربوط به سلامت عمومی است. دیگران استدلال می کنند که تهدید بودن قرنطینه و از کار است و دلیل کافی برای وحشت.

“من حدس می زنم کسی که با نوع خود را از ثروت را در نظر آن گنگ است. بقیه از ما هستند بدانند بازی برنامه های زنده ماندن در بدترین سناریو بدون منابع نامحدود و پول” توییتی @LoveLaughShowUp.

بیش از یک میلیون نفر را دوست داشت مدیر عامل شرکت تسلا را به جیر می آید که پس از چند شرکت در دره سیلیکون محدود برنامه های سفر و خواست کارگران را به ماندن در خانه به عنوان ویروس همچنان به گسترش در آمریکا

توییتر تست ویژگی های جدید به نام “ناوگان’: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

روز جمعه اپل تشویق کارکنان خود در دره سیلیکون به کار از خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus. الفبای مایکروسافت و دیگران باید استراتژی های مشابه در محل.

تسلا نیست جلو آمده و چگونه با این شرکت برخورد با شیوع را خرید اینترنتی با این حال این خودروساز شانگهای کارخانه به طور موقت تعطیل در پایان ماه ژانویه است. این بازگشایی در اوایل فوریه.

سازمان بهداشت جهانی اعلام نشده کروناویروس یک بیماری همه گیر هر چند این بیماری گزارش شده در هر قاره ها به جز قطب جنوب. بین المللی بهداشت و درمان آژانس به تازگی تایید کرد که این بیماری کشنده تر از آنفولانزا.

و در هفته های اخیر مردم را محدود رفتن به ورزشگاه و حمایت دور از خانه شکار و لغو برنامه سفر.

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>