درجه حرارت گرم کردن در هوستون در این هفته به صحرای گرد و غبار باعث باز گشت

هوستون درجه حرارت خارج را به احساس مانند 100 درجه این هفته به عنوان آب و هوا گرم تا سراسر تگزاس.

چند دوش می تواند تا موسیقی پاپ در اطراف هوستون بیشتر در صبح روز دوشنبه عمدتا در شرق این شهر است. اما با ظهر هوا خواهد بود خشک و درجه حرارت واقعی برسد کم 90s در خیلی از جنوب شرق تگزاس.

CORONAVIRUS: COVID-19 کارشناس خواستار Houstonians توجه به هشدار قرمز سطح تهدید

همانطور که ابرها پراکنده در طول روز نور خورشید را جمع آوری هوستون گرما شاخص ارزش (یا “احساس می کند مانند” دما) به حداقل 100 درجه 2 بعد از ظهر با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

هواشناسان نشان می دهد برای هر کسی که باید در گرما به نوشیدن مقدار زیادی آب و به پوشیدن سبک لباس. آنها همچنین می گویند به ورزش و یا انجام هر گونه فعالیت شدید بین ظهر و 5 بعد از ظهر زمانی که حرارت در آن بزرگترین.

دوشنبه گرما همراه با تجدید حیات صحرا گرد و غبار و ابر است که هل دادن ذرات گرد و غبار در هوا بیش از چند روز گذشته.

گرد و غبار باید فشار به هوستون از خلیج مکزیک در روز دوشنبه و دوباره پنج شنبه شب هواشناسان گفت. این می تواند منجر به کاهش کیفیت هوا در هوستون.

هیچ باران در هوا تا پنج شنبه شب که کوچک 10 درصد شانس دوش.

در مناطق جداگانه اختلال در هر کدام یک فرصت کوچک در حال توسعه به نام طوفان بیش از پنج روز آینده.

اختلال 1 که نشسته در سواحل برزیل 10 درصد شانس از توسعه است. دوم اختلال اختلال 2 یک منطقه گسترده ای از کم فشار در سواحل شرق است و 20 درصد شانس توسعه این آخر هفته.

نه شمار هر گونه خطر فوری به هوستون.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>