تست مثبت پس از حضور در تپه بزرگ کشور حزب

تگزاس شهردار خواست نوجوانان که با حضور یک حزب بزرگ در تاریخ 20 ژوئن به خود منزوی پس از چند شرکت کنندگان در آزمایش مثبت برای ویروس.

300-فرد حزب صورت گرفت در تاریخ 20 ژوئن در لیکوی شهر در دریاچه تراویس منطقه خارج Austin.

“برخی از شرکت کنندگان گزارش داده اند که انتظار خود را COVID-19 نتایج آزمون در زمان و در حال حاضر دریافت نتایج مثبت گفت:” Austin عمومی وزارت بهداشت.

لیکوی شهردار شنی Cox پنج شنبه اشاره کرد که این شهر caseload احتمالا افزایش می دهد چرا که حزب شناخته شده به عنوان “Pongfest” که درو منطقه دانش آموزان دبیرستانی.

“متاسفانه آنها به این حزب و برخی از آنها درک نمی کنند آنها مثبت شد تا پس از حزب — اما در آن نهفته است قرار گرفتن در معرض” کاکس گفت. “این بسیار بسیار بزرگ است.

Austin بهداشت عمومی هشدار داد که “این ویروس اغلب پنهان سالم است و با توجه به کسانی که در قبر خطر در بیمارستان بستری شده و یا در حال مرگ است.” آژانس همچنین خاطر نشان کرد ساکنان که افراد جوان هستند سیستم ایمنی بدن به بیماری شدید یا مرگ از COVID-19.

بیلور اسکات و مرکز پزشکی بیمارستان در لیکوی ارائه پاپ آپ سایت آزمون برای دانش آموزان و والدین در روز شنبه.

“ما نیاز به کسی که رفت و به آن حزب برای منزوی کردن برای 14 روز” کاکس گفت. “و اگر شما شده اند در تماس با هر کس دیگری از آنجایی که آنها نیاز به جداسازی برای 14 روز. اگر شما در حال علامتی به دریافت تست شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>