نوجوانی, خدمه مجروح زمانی که BMW راننده در تصادفات به هوستون موتور آتش

چهار آتش نشان و یک نوجوان در بیمارستان بستری شدند که راننده یک BMW سقوط کرد هوستون کامیون آتش مسدود کردن ترافیک به صورت جداگانه تصادف یکشنبه شب.

خدمه از موتور 52 متوقف شد در northbound اصلی و بخشی از آزادراه خلیج فارس در نزدیکی Bellfort خیابان برای جلوگیری از ترافیک برای hit-and-run سقوط حدود 9:30 p. m. تمام چهار آتش نشان بودند در داخل موتور بود که آن چراغ اضطراری فعال می شود.

جستجو در: راننده وانت در تلاش برای عبور اتومبیل کشته شدن دوچرخه سوار در آمار-و-اجرا

BMW راننده بود عازم شمال در خطوط اصلی و زده جلو سمت چپ موتور باعث آسیب های سنگین به ماشین و کامیون های آتش نشانی. 15 ساله بود که در جلوی صندلی مسافر به شدت مجروح شد در این تصادف است اما انتظار می رود برای زنده ماندن با توجه به هوستون اداره پلیس Sgt. David افزایش یافت.

چهار آتش نشانان نیز به بیمارستان منتقل اما در شرایط خوبی هستند.

ب ام و راننده می تواند به اتهام جنایت برای سقوط. وجود دارد هیچ نشانه ای از مسمومیت رز گفت: اگر چه مقامات به دنبال یک خون قرعه کشی برای تعیین اگر راننده مست در هر راه.

“تعداد بسیار کمی از مردم هوشیار سقوط غول کامیون آتش خود را روی چراغ بود که گفت:” شان Teare رئیس شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه جنایات فضایی واحد است. او افزود که راننده ممکن است خسته و یا منحرف.

در هوستون اضافی کامیون آتش است که به طور معمول اعزام به هر اتوبان تصادف برای کمک به جلوگیری از ترافیک برای آتش نشانان و امدادگران. در ماه دسامبر هوستون رئیس آتش نشانی ساموئل پنا توییتی که از شهرستان به دنبال recommissioning قدیمی تر کامیون های آتش نشانی به ویژه “مسدود کننده” کامیون به طور خاص طراحی شده برای جلوگیری از ترافیک بنابراین به طور کامل موتور و نردبان شرکت ها باقی می ماند می تواند در خدمات و آماده را به تماس های دیگر.

وضعیت که ابتکار عمل نامشخص است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>