پسر مرده پس از اتفاقی تیراندازی در Sunnyside, پلیس می گویند

یک Sunnyside نوجوان کشته شد, در تیراندازی که هوستون کارآگاه پلیس به نام “حادثه” صبح روز سه شنبه.

پسر, 16, بود, بازی, pick-up, بازی بسکتبال در 4700 بلوک شبدر در خیابان هنگامی که یک گروه کوچک رفت و در داخل یک آپارتمان برای خنک کردن حدود 10:30 صبح از یک تفنگ دستی در اختیار خود را و آن را به نحوی اخراج در” تصادف” در حالی که گروه شدند در داخل خانه با توجه به هوستون کارآگاه پلیس Sgt. علامت هالبروک.

گزش سگ: هوستون رتبه اول را در کشور برای کارگران پستی گاز گرفته توسط سگ

اولیه 911 تماس گیرنده به افسران گفت: این پسر به طور تصادفی به ضرب گلوله خود را با توجه به HPD سخنگوی Kese اسمیت. امدادگران با عجله او را به نزدیکی بنای یادبود هرمان بیمارستان جایی که او مرده.

هالبروک نمی دانم که متعلق به تفنگ.

افسران که در پاسخ درخواست شده است که قتل نگاهی به در این مورد به تعیین اگر هر بازی ناپاک رخ داده اسمیت گفت. آنچه منجر به آن دسته از افسران ظن نامشخص است.

چند شاهد قرار گرفتند در بازگشت از پلیس travian. ir: برخی با قهوه ای کیسه های پیچیده در اطراف هر دو دست. آنها آزاد شده اند.

هیچ کس خواهد شد با عنوان جرم جنایی متهم هالبروک گفت.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>