‘تدی خرس شکار’: حیوانات شکار لاشخور در حال ساخت زندگی قابل تحمل برای حوصله بچه ها

خرس عروسکی ظاهر می شود در همه جا در کنار خیابان ساخته شده خالی توسط coronavirus.

و آنها در حال بازی منصفانه برای حوصله بچه ها تبدیل به شکارچیان.

این حیوانات در حال ظاهر شدن در ویندوز در سراسر جهان در جهانی “تدی خرس شکار” برای کودکان — متحد محله و دادن کودکان هیجان انگیز, اجتماعی, -, فاصله -, امن, شکار روبنده در طول فعالیت coronavirus مستندات.

به شکار هستند با الهام از مایکل روزن سال 1989 کتاب کودکان “ما قصد داریم بر روی یک خرس شکار” باز می شود که با خطوط “ما قصد داریم بر روی یک خرس شکار/ما در حال رفتن به گرفتن یک/چه روز زیبا!/ما نمی ترسم.”

Playdates ممکن است نگه دارید اما به دنبال کردن حیوانات جدید دلنشین فعالیت است.

بیشتر: تام هنکس و ریتا ویلسون در آمریکا پس از coronavirus تشخیص

در شمال شرق آیوا گروه کودک شکارچیان کشف بیش از 250 خرس در ویندوز این آخر هفته یک فعالیت است که تحت تاثیر قرار گرفته ریموند, آیووا, شهردار گری ویک.

“فقط نوع که مشارکت جامعه در تلاش برای ساکت کردن کودکان” ویک گفت: پیک روزنامه. “آنها در حال تطبیق بسیار خوبی است و آنها در حال نگه داشتن خود فاصله اجتماعی. من فقط شگفت زده در جامعه من برای آنچه آنها انجام داده ایم.”

منموته مین ساکن آلیسون آنجل به او گفت ایستگاه های تلویزیونی محلی که او در زمان بچه های خود را در یک شکار را فراموش کرده ام در مورد COVID-19 در حالی که برای.

“برای حدود یک ساعت ما نمی فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری که در جهان اتفاق می افتد,” او گفت:. “این فقط در مورد خرس. بچه ها نشسته در صندلی عقب. دختر من نگه داشته یک چوب خط حساب کردن. ما به دنبال نگه داشته و آن را تنها و من کاملا فراموش کرده بود چه می گذرد تا زمانی که ما به عقب کشیده به حیاط.”

خرس در حال ظاهر شدن در مکان دور افتاده به عنوان نیوزیلند. کانادا روزنامه نگار و مادر یک پسر 4 ساله Daniele Hamamdjian تحت تاثیر قرار گرفته بود, به tweeting “به پدر و مادر (آن را باید یک پدر و مادر) که آمد تا با این, ایده, با تشکر از شما. توضیح و به 4 سال, چرا playdates مجاز نیست دیگر دلخراش است بنابراین ‘بر روی یک خرس شکار’ ما در طول پیاده روی است, حواس پرتی ما مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>