جمهوری خواه ایالت و سناتور “تد کروز از تگزاس جمهوریخواه ایالت و سناتور” مارکو روبیو از فلوریدا و جمهوری خواه ایالت John Cornyn تگزاس هر مشترک مشاهدات قوی در رسانه های اجتماعی شنبه در مورد دولت ایالات متحده به طور ناگهانی سفارش چین به “توقف همه عملیات ها و حوادث” در کنسولگری خود را در مونترو دیروز.

در یک صدای جیر جیر اشاره به روز یکشنبه رسانه های اجتماعی درگیری بین کروس و دالاس ماوریکس’ صاحب علامت کوبا بیش از بازیکنان زانو طول سرود یک کاربر توییتر نوشته “هر کس نیاز به آرام کردن. چینی ها فقط در حال حرکت به کنسولگری جدید در دالاس.”

“نمایشگاه نقطه” کروز توییتی.

“چین کنسولگری در هوستون است نه دیپلماتیک تسهیلات. این گره مرکزی حزب کمونیست را شبکه گسترده ای از جاسوسان & نفوذ عملیات در ایالات متحده” روبیو گفت: در دو توییتهایی چهارشنبه. “در حال حاضر که ساختمان باید از نزدیک و جاسوسان باید 72 ساعت به ترک و یا در صورت بازداشت. این مورد نیاز به اتفاق می افتد.”

“هوستون کنسولگری عظیم جاسوسی مرکز وادار کردن آن به این است که دیر شده” روبیو گفت: در دومین جیر جیر.

Cornyn را بازتوییت کرد روبیو اولیه جیر جیر.

تنش میان پکن و واشنگتن شده است در حال رشد برای ماه بیش از یک جنگ تجاری این بیماری همه گیر کوروناویروس و ما انتقاد چین از نقض حقوق بشر در هنگ کنگ و سین کیانگ.

هفته گذشته چین هدفمند چهار مقامات ایالات متحده برای تحریم ها از جمله تحریم و کروز در پاسخ به تصمیم مشابه ساخته شده توسط برگ برنده دولت در ماه جولای علیه چهار نفر از مقامات در چین است.

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که بسته شد در پاسخ به تکرار چینی نقض حاکمیت آمریکا از جمله “عظیم جاسوسی غیرقانونی و تاثیر عملیات” با توجه به نیویورک تایمز.

وزارت خارجه چین به منظور نزدیک مونترو-منطقه چینی کنسولگری یک “بی سابقه ای تشدید” در سال های اخیر اقدامات صورت گرفته توسط واشنگتن, نیویورک تایمز گزارش داد.

در سه شنبه شب پلیس هوستون توییتی که آنها در پاسخ به گزارش هایی از دود در محوطه خارج از ساختمان کنسولگری در 3417 مونترو Blvd. اما اجازه نداشتند در داخل.

رسانه های محلی به اشتراک گذاشته شده تصویری از آنچه در ظاهر به کنسولگری کارکنان سوزاندن اسناد و مدارک.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که چین “مشغول است برای سال در, عظیم سینه های غیر قانونی جاسوسی و نفوذ در عملیات” که “افزایش قابل توجهی در مقیاس و دامنه بیش از چند سال گذشته” با توجه به نیویورک تایمز.

از طریق رسمی خود را در رسانه های اجتماعی پلت فرم وزارت خارجه چین این گزارش گفت: به منظور نزدیک کنسولگری بود “تحریک سیاسی یک جانبه راه اندازی شده توسط ما طرف است که به طور جدی بین المللی را نقض قانون اساسی و هنجارهای حاکم بر روابط بین المللی و دو جانبه کنسولی توافق بین چین و ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر