تد کروز می شود کوتاه کردن مو در سالن که صاحب مسخره سفارشات

به روز شده

دالاس (AP) — جمهوریخواه ایالت و سناتور ” تد کروز روز جمعه رو قطع مو خود را در یک دالاس سالن که شد پاره ای محافظه کار برای تظاهرات در برابر coronavirus مستند سفارشات در تگزاس پس از مالک حاضر به تعطیل و در نهایت به زندان رفت.

کروز که دو هفته را صرف خود در انزوا در ماه مارس پس از گفت و او را به تماس با کسی که مبتلا به COVID-19 گفت که او پرواز کرد تا از هوستون به دریافت اولین کوتاه کردن مو در سه ماه در سالن à la Mode. او یک روز پس از آن صاحب شلی لوتر راه می رفت خارج از زندان پس از یک دادگاه دستور داد او منتشر شد.

‘این بلا رفته’: زمانی که COVID-19 وارد روستایی امریکا

جمعه روز اول بود آرایشگاه و سالن مو می تواند بازگشایی در تگزاس است.

لوتر صرف کمتر از 48 ساعت پشت میله های زندان پس از دالاس قاضی او را محکوم به یک هفته زندان برای هجوم کالیفرنیا ، گرگ ابوت اضطراری سفارشات که اجازه نداد سالن مو برای بازگشایی نشده است. ابوت گفته بود با متخلفان از coronavirus سفارشات می تواند تا 180 روز در زندان اما او با عجله به لوتر دفاع پنج شنبه و تکمیل سفارش خود را از زندان به عنوان یک ممکن است مجازات برای نقض ویروس محدودیت.

کروز به نام لوتر را “مضحک” اما sidestepped سوال در مورد آنچه ممکن است یک مجازات مناسب برای او برای نقض سفارش ، اخبار صبح دالاس گزارش شده است. قاضی تنها او را به زندان پس از او حاضر به عذر خواهی برای سرپیچی از نظم و گفت: او را همچنان به انجام این کار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به لوتر دفاع جمعه “فاکس و دوستان” و به نام او را “باور نکردنی نماینده گروه بزرگی از مردم که می خواهید به انجام چیزی مشابه به همین.”

حفاظت از بیماران: دیدار با ربات حفاظت از coronavirus بیماران مبتلا به اولین پاسخ دهندگان در زندگی پرواز هلیکوپتر

ابوت گفت که افرادی که تا به حال “خود را صرف زندگی ایجاد یک کسب و کار” باید پشت میله ها قرار داده. هوستون رئیس پلیس هنر اکودو توییتی جمعه که ابوت اعمال شد “ریاکارانه” برای انتقاد از مقامات محلی که اجرا فرماندار خود را سفارش دهید.

___

چک کردن بیشتر از AP را coronavirus پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>