تیم کانادا ارسال نخواهد شد ورزشکاران به توکیو اگر بازی های المپیک برگزار می شود در این تابستان

کمیته بین المللی المپیک یکشنبه اعلام کرد که در آن با توجه به امکان به تعویق انداختن 2020 توکیو المپیک و تصمیم نهایی بیش از چهار هفته بعدی.

کانادا در بازیهای المپیک و پارالمپیک کمیته تصمیم گرفت که آنها نمی خواهید به صبر کنید.

در یک حرکت نمایشی یکشنبه شب تیم کانادا گفت: آن را نمی خواهد ارسال المپیک یا پارالمپیک ورزشکاران به بازی اگر آنها برگزار می شود در این تابستان به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس. این کشور در المپیک و پارالمپیک کمیته همچنین خواستار کمیته بین المللی المپیک و بین المللی پارالمپیک, کمیته به تعویق انداختن مربوطه خود را در بازی با یک سال.

در حالی که دیگر ملی المپیک, کمیته — از جمله برزیل و نروژ — منتشر کرده اند بیانیه کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن کانادا اولین کشور را تهدید نمی کند برای ارسال یک هیئت اگر بازی رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

“این نه تنها در مورد ورزشکار سلامت – آن را در مورد بهداشت عمومی” تیم کانادا گفت: در آن بیانیه است. “با COVID-19 و خطرات مرتبط با آن است که امن نیست برای ما ورزشکاران و سلامت و ایمنی خود و خانواده و گسترده تر جامعه کانادا برای ورزشکاران برای ادامه آموزش به سمت این بازی ها. در واقع آن را خلاف به مردم توصیه های بهداشتی است که ما می خواهیم همه کانادایی ها به دنبال دارد.”

در حالی که کانادایی ها بهتر شناخته شده همچنین قابلیت های خود را در بازی های زمستانی آنها با ارسال هیئتی از بیش از 300 ورزشکار به تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو و موفق به کسب 22 مدال که رتبه 10 در میان کشورهای که در آن سال.

این کانادایی ها’ بیانیه جمعه آمد ساعت پس از رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ ارسال نامه ای به ورزشکاران و توضیح داد که او باور نداشت از آن زمان به تماس برای به تعویق افتادن اما همچنین نشان می دهد که کمیته بین المللی المپیک است ramping تا آن سناریو-برنامه ریزی است. باخ گفت: به تعویق افتادن یکی از سناریوهای در نظر گرفته شده.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد همچنین علنا اذعان کرد که امکان به تعویق انداختن این بازی برای اولین بار دوشنبه ،

تا زمانی که تصمیم نهایی رسیده است, توکیو, بازی هنوز در حال برنامه ریزی برای شروع جولای 24 — کمی بیش از چهار سال از هم اکنون.

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته تا کنون کاهش یافته است به تماس برای به تعویق افتادن این بازی بر خلاف دیگر ملی حاکم بر نهادهای بین المللی و فدراسیون از جمله جهانی دو و میدانی که نظارت بین المللی دو و میدانی. اما رئیس اجرایی سارا Hirshland و هان شیائو صندلی از ورزشکاران شورای مشورتی در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آنها همچنان به شنیدن ورزشکاران نگرانی ها و کار آنها را به آدرس.

“ما ثابت قدم باقی می ماند در توصیه ما این است که تیم ایالات متحده آمریکا ورزشکاران در ادامه به توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی و اولویت دادن به بهداشت و سلامتی خود را بیش از همه چیز” این جفت ارز در بیانیه ای گفت:. “در همان زمان ما مشتاق به ادامه کاوش جایگزین برای اطمینان از تمام ورزشکاران باید قوی و تحقق المپیک و پارالمپیک تجربه بدون در نظر گرفتن وقتی که با خیال راحت می تواند رخ دهد.”

تماس با تام chris chavez در [email protected] و یا در توییتر @Tom_Schad.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>