تیلور موریسون بنیاد ارائه بودجه به HomeAid هوستون

منتشر شده

تیلور موریسون زمان اهدا کنندگان به HomeAid هوستون و حامیان دادن به جامعه به تازگی ارائه یک بررسی برای $4,500 به کارول بردی مدیر اجرایی HomeAid از تیلور موریسون پایه و اساس است. بررسی پیشگام شد برای آینده HomeAid پروژه های ساخت و ساز است که ارائه انتقالی پناهگاه برای غیر انتفاعی بی خانمان ارائه دهندگان مراقبت. HomeAid یک موسسه خیریه از هوستون بیشتر سازندگان انجمن.

“HomeAid یکی از Taylor موریسون/عزیزم خانه’ موسسات خیریه از انتخاب” گفت: لایحه دالتون, معاون رئیس جمهور از زمین را بدست آورد. “سازمان ما به اشتراک گذاشته است که HomeAid دید بهتر به زندگی مردان و زنان و کودکان و جانبازان رو بی خانمانی پس HomeAid آغاز شده بود 17 سال پیش. هنگامی که این فرصت را به ارائه کمک های مالی برای کمک به تحقق بخشیدن به که چشم انداز مطرح می شود ما با افتخار و غرور به کمک.”

تیلور موریسون/عزیزم خانه نیز ارائه بودجه به HomeAid از طریق سود خانه پروژه 40 ساله خیریه هوستون بیشتر سازندگان انجمن (GHBA). تیلور موریسون/عزیزم خانه های خود را ساخته شده است Rosebay طرح در آن جامعه گراند ویستا برای این پروژه در سال 2018 است. تیلور موریسون اهدا ساخت و ساز مدیریت تهدیدی کمک های مالی از مواد و نیروی کار خود را از فروشندگان و همچنین اهدا منزلگاه. هنگامی که خانه فروخته شد و درآمد حاصل از فروش تقسیم شدند بین HomeAid و GHBA پشتیبانی خیریه عمل در نهایت به خانه.

HomeAid دارای سود از تیلور موریسون “دست” با رویکرد حمایت از علل در جامعه است. لایحه دالتون است HomeAid عضو هیئت مدیره و رئیس جمهور گذشته غیر انتفاعی. او همچنین ریاست این سازمان انتخاب پروژه کمیته برای چندین سال.

“تیلور موریسون/عزیزم خانه همچنان به ایجاد تفاوت در زندگی ده ها تن از مردم دچار انواع مجموعه پشت در زندگی خود گفت:” کارول بردی. “با ادامه حمایت مالی و در هیئت مدیره HomeAid است که قادر به ارائه پناهگاه های امن برای بی خانمان ارائه دهندگان مراقبت به امید و کمک برای شهروندان ما.”

HomeAid هوستون است 501(c)(3) موسسه خیریه بیشتر هوستون انجمن سازندگان. آژانس شده است ساختمان فرآیندی مسکن برای بی خانمان ارائه دهندگان مراقبت های سراسر هوستون و شهرستانهای اطراف از سال 2003. اولین پناهگاه اختصاص داده شده بود در سال 2005. پس از 54 پروژه های تکمیل شده, اضافه کردن بیش از 400 تخت و بیش از 14 میلیون دلار در املاک و مستغلات ساخت و ساز و بهبود هوستون بی خانمان جامعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>