فصل مالیات اسطوره

با مالیات های نجومی رسما باز به عنوان Jan. 27 مالیات دهندگان ممکن است احساس آشنا و احساس اضطراب. در واقع حدود 1 در 3 مالیات دهندگان گفت: اعتباری سرنوشت مالیاتی در بررسی های اخیر آنها به طور معمول نگران شاخص مالیات خود را.

مالیات بر نگرانی های بالاتر در میان جوان آمریکایی با بررسی پیدا کردن که بیش از 40 درصد از هزاره و نسل Z گروه تجربه مالیات بر اضطراب در مقایسه با کمتر از 30 درصد از نسل X. دلیل می تواند به تجربه پس Gen X – مالیات دهندگان بین حدود 40 تا 55 – بسیاری از سال از پر بازده در زیر کمربند خود را.

سوخت رسانی آن نگرانی های متعددی تصورات غلط رایج است که می تواند صدمه دیده مالیات دهندگان یا با دلیلی اضافه کردن به نگرانی های خود را و یا حتی هزینه آنها پول است.

در قلب از این موضوع این است که سیستم مالیاتی که مرکز سیاست دو حزبی – یک مخزن فکر می کنم که ادغام ایده ها از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان – به معنای واقعی کلمه می گوید هزینه های آمریکایی $200 میلیارد دلار در هر سال در زمان و پول صرف شده برای آماده سازی خود را باز می گرداند. که برآورد مانع پرداخت مالیات آن را می گوید.

“بسیاری از سردرگمی در اطراف تشکیل پرونده مالیاتی می آید از کلی عدم درک از نحوه مالیات کار می گوید:” دانا Marineau مالی حمایت اعتباری خوب. “این آشکار بود در آخرین بررسی های اطراف بازپرداخت که در آن ما متوجه شدیم که بیش از نیمی از مالیات دهندگان را درک نمی کنند که در آن خود را بازپرداخت مالیات آمده است.”

که می تواند صدمه دیده مالیات دهندگان اگر آنها را درک نمی کنند و خود را بازپرداخت منعکس پول آنها در حال حاضر پرداخت به عمو سام. به عبارت دیگر بازپرداخت یک وام بدون بهره به دولت آمریکا حسن نیت ارائه میدهد از مالیات دهندگان. در حالی که بازپرداخت مالیات ارائه می تواند یک شانس برای گرفتن صورت حساب و یا خرید چیزی خاص برخی از مصرف کنندگان ممکن است بهتر است خود را تنظیم خودداری برای جلوگیری از پرداخت مالیات برخی از کارشناسان می گویند.

مالیات نمی شود بنابراین اضطراب-لادن مالیات کارشناسان توجه داشته باشید. پاکسازی چند تصورات غلط کمک می کند.

افسانه 1: اشتباه در مالیات من را تحت تاثیر قرار نمره های اعتباری

حدود یک سوم از مالیات دهندگان به اشتباه بر این باورند که یک خطا در خود تشکیل پرونده مالیاتی خواهد نمره اعتباری خود صدمه دیده, Credit Karma مالیاتی موجود در آن بررسی های اخیر. اما آن است که هنوز در مورد مالیات کارشناسان می گویند.

“هر کس درک می کند یک نمره اعتباری مهم است اما آنها ممکن است درک آنچه می رود به آن می گوید:” مت Sotir یک حرفه ای مالی در عادلانه مشاوران. “این غیر منطقی آنها فکر می کنم این امر تاثیر آن در اظهارنامه مالیاتی پیوندها محروم هستند از نمره های اعتباری در حال حاضر.”

که تغییر رخ داده است در سال 2018 زمانی که سه ملی دفاتر اعتباری – Experian TransUnion و Equifax – حذف تمام پیوندها مالیات یا بدهی بدهکار به IRS از گزارش های اعتباری به دلیل تحقیقات نشان می دهد مشکلات با دقت.

مالیات 2020: این دو گروه از مالیات دهندگان در صورت کمترین ممیزی نرخ

دولت مالیات: که بیشترین مالیات پسند متحده برای ثروتمند است ؟

به عبارت دیگر مصرف کنندگان نباید دلیلی اخم که یک خطا در اظهارنامه مالیاتی خود را تحت تاثیر نمره های اعتباری خود را. نمرات اعتباری “هستند که دفاتر اعتباری” بهترین حدس می زنم که آیا شما پرداخت صورتحساب خود را در زمان و که هیچ ربطی به با پرداخت پول خود را از دولت فدرال و مالیات” Marineau می افزاید.

افسانه 2: اگر من یک فایل مالیات فرمت, من باید تا اکتبر. 15 به پرداخت IRS

در سال گذشته بیش از 1 در 10 مالیات دهندگان درخواست تمدید شش ماهۀ برای پر کردن مالیات خود را. یک تصور غلط رایج این است که این افزونه همچنین به شما می دهد زمان بیشتری برای پرداخت IRS اما این مورد نیست.

به طور معمول مالیات دهندگان درخواست تمدید اگر آنها نیاز به زمان بیشتری برای جمع آوری اسناد و مدارک و یا پیچیده مالیات است که نیاز به آمادگی بیشتر زمان. اما IRS هنوز هم انتظار دارد که شما به پرداخت هر گونه مالیات بدهکار توسط مارس 15, که گاهی اوقات قابل درک نیست توسط مالیات دهندگان می گوید: Luke Sotir یک حرفه ای مالی در عادلانه مشاوران همراه با مت Sotir ،

“آن تغییر نمی کند خود را موظف به پرداخت مالیات خود را به IRS” لوقا Sotir یادداشت ها.

و توجه داشته باشید: مجازات و علاقه می تواند تعلق اگر شما موفق به پرداخت IRS آوریل 15, صرف نظر از اینکه شما ثبت یک پسوند است.

افسانه 3: من نیازی به تنظیم مالیات دوباره

در اولین سال کامل از جدید قانون مالیات مالیات دهندگان تشویق شدند توسط IRS برای تنظیم خود خودداری روی W-4s با کارفرمایان. اما حتی اگر شما بررسی می شود, در سال گذشته, شما هنوز هم ممکن است نیاز به تنظیم را در سال 2020 به خصوص اگر شما اضافه درآمد جانبی از طریق فرفره کار و یا شغل دوم.

در واقع IRS دوباره طراحی W-4 برای سال 2020 و می گوید که مالیات دهندگان با بیش از یک شغل و یا خانواده هایی که در آن زن و شوهر هر دو شغل دارند و ممکن است نیاز به افزایش خود خودداری. کسب درآمد فوق العاده از طریق یک شغل دوم برای مثال می تواند به افزایش درآمد خود را با قرار دادن شما در یک بالاتر براکت مالیاتی. که مکان شما در معرض خطر برای underpayment مالیات مگر اینکه شما خود را تنظیم خودداری.

چک کردن امتناع خود را در اوایل سال 2020 می تواند کمک به شما آماده شدن برای سال 2020 سال مالیاتی و جلوگیری از شگفتی ناخوشایند بعدی آوریل است.

Aimee Picchi یک کسب و کار روزنامه نگار که به نظر می رسد در نشریات از جمله ایالات متحده آمریکا امروز CBS اخبار و گزارش های مصرف کنندگان. او قبلا صرف تقریبا یک دهه پوشش فن آوری و رسانه های خبری بلومبرگ. شما می توانید پیدا کردن خود را در توییتر @aimeepicchi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر