فصل مالیات 2020

براکت مالیاتی ممکن است یکی از اشتباه ترین جنبه های این سیستم مالیاتی — و است که می تواند صدمه دیده مالیات دهندگان.

“در سه روز گذشته من تا به حال دو نفر به من می گویند” من یک احمق سوال: آیا این درست است اگر من حق علیه براکت مالیاتی و من را 100 دلار بیشتر و دریافت ضربه به آینده براکت مالیات من را پرداخت هزاران دلار اضافی در مالیات؟'” می گوید کریس Mulvaney مالیاتی مدیر در CBIZ MHM. “وجود دارد این است که این تصور نادرست است که تمام درآمد خود را مشمول مالیات خواهد شد در بالای براکت.”

به این سوال نشان می دهد بسیاری از مردم بر این باورند که بالا حاشیه های رای نشان دهنده درصد آنها خواهیم پرداخت کل درآمد. به عبارت دیگر یک مالیات دهندگان با 100.000 دلار در درآمد سالانه ممکن است به اشتباه بر این باورند که بالا حاشیه نرخ 24 درصد اعمال می شود به هر دلار او را بدست آورده است.

ذخیره بهتر صرف بهتر: تمام پول های راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

اما این که چگونه براکت مالیاتی کار می کنند. به جای او خواهیم پرداخت 10% در اولین $9,700 درآمد و سپس 12 درصد در درآمد بیش از $9,700; 22% در درآمد بالاتر از $39,470; و 24 درصد در بخشی از درآمد خود را بالاتر از $84,200.

است که فروشگاه شما بسته? اسکله 1 فروشگاه closings: این مکان میله میله برای شاتر.

رستوران ها و coronavirus: رستوران مبارزه در طول ترس از شیوع

چه واقعی خود نرخ مالیات ؟

در یک کلام خود را بالا نرخ های حاشیه ای منعکس کننده آنچه شما پرداخت بخشی از درآمد خود را که سقوط از آن بالا سطل — اما موثر خود را رای و یا آنچه شما در واقع پرداخت IRS به احتمال زیاد بسیار پایین تر به دلیل این که فارغ التحصیل سیستم.

“با اصلاحات مالیاتی در سال 2018 ما هفت براکت که به بالا به عنوان شما بروید در درآمد مشمول مالیات می گوید:” دینا Pyron جهانی رهبر EY TaxChat مالیاتی-آمادگی خدمات از ارنست و یانگ.

“خود واقعی نرخ مالیات به طور متوسط از براکت” است و به طور معمول بسیار پایین تر از خود را بالا نرخ های حاشیه ای ،

مشکل Pyron می گوید این است که یک سوء تفاهم چگونه براکت مالیاتی کار می تواند منجر به misjudging وضعیت مالیات خود را. برای مثال اگر شما بر این باوریم که شما پرداخت خود را بالا نرخ های حاشیه ای در کل درآمد شما می تواند در نهایت overpaying مالیات خود را در طول سال.

“اگر شما یک بزرگ بازپرداخت برخی از مردم واقعا شاد و, اما به نظر من که پول شما از دست رفته در طول سال” Pyron می گوید.

بازپرداخت مالیات بر اسطوره

بازپرداخت مالیات دیگری مسئله معمولا اشتباه گرفته توسط مالیات دهندگان. تنها نیمی از مالیات دهندگان متوجه است که بازپرداخت منعکس پول آنها در حال حاضر پرداخت می شود, Credit Karma مالیات بر داشت در بررسی های اخیر. بسیاری از بقیه بر این باورند که استرداد وجه پرداخت شده توسط دولت به جای بازپرداخت پول خود را.

مشکل این است که IRS نمی پرداخت بهره پول است که مالیات دهندگان overpay که بدان معنی است که کسانی که کارگران در حال دادن دولت بهره وام.

برای تعیین نرخ موثر مالیات شما می خواهید به تقسیم خود را در مجموع مالیات بر درآمد مشمول مالیات شما. برای مطمئن شود, کاهش مالیات & مشاغل قانون جدید ایجاد شده براکت مالیاتی همراه با یک میزبان از دیگر تغییرات که رفت به اثر در سال 2018 است. که به معنی شما می خواهید برای بررسی خود را تا سال 2018 بازگشت و یا این سال داده برای دریافت یک دسته در های اخیر خود نرخ موثر.

این نیز مهم است به درک که IRS به طور معمول تغییرات براکت مالیاتی سالانه برای تنظیم برای تغییرات در هزینه های زندگی. برای مثال در نوامبر IRS جدید صادر براکت مالیاتی برای سال 2020 که تاثیر درآمد فعلی خود را. (خود را مارس 15 تشکیل پرونده مالیاتی در این سال, اما, را تکیه بر 2019 براکت مالیاتی.)

فصل مالیات 2020: اکثر آمریکایی ها را درک نمی کنند چگونه بازپرداخت مالیات کار می کنند, و آن را ممکن است هزینه آنها

در اینجا این است که چگونه به می دانم که اگر شما واجد شرایط: رایگان فایل برنامه های مالیاتی می رود استفاده نشده توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها

براکت نقل مکان کرد تا کمی با کمترین نرخ 10% در حال حاضر استفاده از درآمد تا $9,875 برای تک filers و $19,750 برای زوج های متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک. در سال 2019 کسانی که محدودیت $9,700 برای تک filers و دلار استرالیا 19,400 برای زوج های متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک.

Aimee Picchi یک کسب و کار روزنامه نگار که به نظر می رسد در نشریات از جمله ایالات متحده آمریکا امروز CBS اخبار و گزارش های مصرف کنندگان. او قبلا صرف تقریبا یک دهه پوشش فن آوری و رسانه های خبری بلومبرگ. شما می توانید پیدا کردن خود را در توییتر @aimeepicchi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>