را بهتر تصاویر و ویرایش آنها را به کمال با کمک این $40 آموزش

با گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال و رسانه های اجتماعی به نظر می رسد که فقط در مورد هر کسی می تواند یک عکاس این روز است. آن را به عنوان ساده به عنوان کلیک کنید و آپلود کنید.

گرفتن عکس تنها نیمی از نبرد است. تبدیل تصاویر خام به جذاب خیره کننده عکس بسیار خسته کننده. اما دانستن اینکه چگونه به ویرایش عکس های خود را به کمال می توانید واقعا پرداخت.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از دوره های آنلاین با هدف کمک به شما استاد هر دو در نظر گرفتن و ویرایش عکس ها ما توصیه می کنیم این نرم افزار عکاسی و فتوشاپ در 20 درس بسته نرم افزاری. نه تنها شما می توانید تمام 20 دوره فقط برای $40 برای یک مدت زمان محدود اما این آموزش را پوشش می دهد همه چیز را از اصول اولیه عکاسی به فهم و outs از خدمات ویرایش مانند فتوشاپ لایت روم و GIMP. به عبارت دیگر آیا شما در مجموع کار شده اند و یا گرفتن عکس برای یک دهه این آموزش بسته نرم افزاری شما را تحت پوشش.

با نزدیک به 120 ساعت از محتوای شما شیرجه رفتن عمیق به مشهور ترین نرم افزار ویرایش عکس: Adobe Photoshop, Adobe Lightroom و GIMP. هر سه این سیستم عامل یک بیت از یک منحنی یادگیری به همین دلیل است که این آموزش قدم شما را به آرامی گام به گام از طریق هر یک از آنها. شما کشف چگونه به حرکت هر برنامه را از بسیاری از ایستگاه از پیش تنظیم, ایجاد کلاژ بهبود تجربه کاربر با طراحی وب سایت, روند, تصاویر شگفت انگیز و کل خیلی بیشتر.

نیاز به کمک برای مقابله با DSLR خود را قبل از غواصی به ویرایش روند ؟ هیچ نگرانی. وجود دارد پنج ساعت دوره که شما راه رفتن شما را از طریق همه چیز از روشنایی و انواع لنز دیافراگم و ترکیب. شما می شود گرفتن عکس های بهتر در هیچ زمان.

این دوره های تدریس شده توسط Chris Parker, یک عکاس حرفه ای با سه دهه تجربه در صنعت. آنچه باعث می شود او خیلی مناسب برای رهبری این آموزش ؟ او به همان اندازه به عنوان بسیاری از یک نرم افزار در پشت صفحه نمایش کامپیوتر به عنوان او است که در پشت و یک دوربین است. داشتن مجموعهای از تجربه با استفاده از فتوشاپ لایت روم و GIMP پارکر خواهد بود قادر به هدایت شما را از طریق بسیاری تا به تاریخ و اطلاعات عملی. در بالای همه این آموخته 145K+ دانش آموزان پارکر امتیاز عظیم 4.5 از 5 ستاره. نه بیش از حد نخ نما.

برای یک مدت زمان محدود شما می توانید نمره این آموزش به صورت 97% ، آره شما که راست است. به صورت جداگانه در این دوره در این بسته نرم افزاری را به شما هزینه $1,980 اما شما می توانید آنها را همراه با هم برای تنها $39.99.

Hearst Newspapers شرکت های مختلف در برنامه های بازاریابی وابسته که بدان معنی است که ما ممکن است کمیسیون پرداخت می شود در سرمقاله انتخاب محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما به سایت های خرده فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>