منتشر شده

T-Mobile US, Inc. برنده دادگاه در تایید آن 26.5 میلیارد دلار تصاحب حداکثر سرعت دویدن Corp., شکست دولت led طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال جلوگیری صنعت-تغییر بی سیم معامله است.

این تصمیم توسط یک قاضی منطقه در منهتن یک پیروزی بزرگ برای T-Mobile و صاحب آن Deutsche Telekom AG به عنوان به خوبی به عنوان SoftBank گروه Corp., با حداکثر سرعت دویدن را پدر و مادر است. ترکیب شرکت که تحت عمل T-Mobile نام را به طور منظم و ماهانه پایه مشترک در حدود 80 میلیون — در همان لیگ به عنوان AT&T Inc., که 75 میلیون مشترک و Verizon Communications, Inc. که 114 میلیون.

پس از ادغام T-Mobile را بیشتر طیف — فرکانس که از طریق آن سیگنال های بی سیم منتقل می شوند — از هر حامل. این ظرفیت بزرگتر را به شرکت در ترکیب یک مزیت به عنوان صنعت انتقال به نسل بعدی فناوری بی سیم بسیار سریع تر 5G استاندارد است.

حاکم می آید تقریبا دو سال پس از این قرارداد برای اولین بار اعلام شد. ایالات طرح دعوی در دادگاه شد آخرین مانع عمده به معامله پس از آن امن به برکت رگولاتور در کمیسیون ارتباطات فدرال و وزارت دادگستری ضد تراست را بدست آورد. آن را هنوز هم نیاز به تاییدیه از کالیفرنیا ابزار مدیره و یک قاضی فدرال در واشنگتن است که باید از ثبت نام در وزارت دادگستری حل و فصل است.

حل: تگزاس دادستان کل قطره از چند حالته T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ضد تراست کت و شلوار

Deutsche Telekom سهام افزایش یافت تا آنجا که 3.6% به 15.40 یورو در فرانکفورت. سهام با حداکثر سرعت دویدن افزایش یافت 66 ٪ به $7.95 در قبل از معاملات بازار نیویورک پس از بسته شدن در $4.80 دوشنبه در نیویورک است. T-Mobile تمدید سود به اندازه 8.4 ٪ به $91.88.

حاکم است و همچنین یک پیروزی برای Dish Network Corp. co-بنیانگذار و رئیس چارلی Ergen که خرید دارایی ها از دو حامل به راه اندازی یک جدید شبکه های بی سیم. با خود شرکت اصلی تلویزیون های ماهواره ای کسب و کار در کاهش Ergen انباشته از یک گنجینه ای از امواج رادیو و تلویزیون به ساخت دولت از هنر شبکه.

امتیازات

به پیروزی فدرال تصویب T-Mobile و Sprint موافقت کرده بود به فروش دارایی های متعدد به ظرف به منظور ایجاد یک جدید چهارم رقیب. این ظرف جدید شبکه های بی سیم آغاز خواهد شد زندگی با حدود 9 میلیون مشترک.

T-Mobile و Sprint نیست تمدید توافق ادغام پس از آن منقضی on Nov. 1. و در حالی که وجود داشته است “نه خصمانه” بحث از مسائل مختلف از جمله قیمت, T-Mobile پیشنهاد کرده است وجود دارد می تواند در شرایط جدید.

T-Mobile Chief Executive Officer John Legere در هفته گذشته گفت: او هنوز خوش بینانه است که ایران می تواند از طریق هر چند که شرایط می تواند تغییر کند. اگر توافق نیاز به اصلاح “از جمله احتمالا قیمت ما را اداره کند که بسیار به سرعت پس از برخورد تصویب شد,” او گفت:.

تا آنجا که مذاکره اهرم می رود, با حداکثر سرعت دویدن در یک نقطه سخت گفت: والت Piecyk یک تحلیلگر با LightShed همکاران. “با حداکثر سرعت دویدن است و هیچ جایگزین اما به هر DT و T-Mobile ارائه می دهد و آنها را” او گفت:. “واقعا وجود دارد هیچ چیز دیگری که می توانید انجام دهید.”

یادداشتهای انتشار: دریافت دوایت سیلورمن هفتگی tech عضویت در خبرنامه هر دوشنبه

T-Mobile و Sprint شده بود بیشتر تهاجمی ایالات متحده بی سیم شرکت از نظر قیمت رقابت در سال های اخیر مجبور AT&T و Verizon به دنبال حرکت مانند پایان دادن به قراردادهای خدمات و اتخاذ برنامه داده نامحدود. پیشنهاد ترکیب زیر آتش از قانونگذاران و طرفداران مصرف کننده که گفت: این امر منجر به افزایش قیمت و خدمات کمتری به خصوص برای فقیر و روستایی مصرف کنندگان است.

این شرکت تا به حال به دنبال یک ترکیب برای چندین سال اما یک پیشنهاد معامله شد دو بار از آن به عنوان ضد رقابتی تحت دولت قبلی. پس از FCC تایید معامله تمام دموکراتیک گروهی از وکلای عمومی در زمینه کت و شلوار. وزارت دادگستری و سپس به تصویب آن منجر به نادر تقسیم بین ایالت ها و دولت فدرال بر ضد تراست اجرای.

“این دقیقا همان نوع از مصرف کننده آسیب رساندن کار-قتل مگا-ادغام ما قوانین ضد تراست طراحی شده بودند برای جلوگیری از” نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت: در آن زمان.

مقابله با نگرانی

Legere تلاش برای پرداختن به این نگرانی ها توسط امیدوار به افزایش قیمت برای سه سال. او با اعتبار کمک به بازسازی T-Mobile به یک صنعت ماوریک و تن به تن با حداکثر سرعت دویدن تصاحب عنوان یک راه برای رقابت در برابر رهبران صنعت Verizon و AT&T.

Legere اعلام کرد در ماه نوامبر که او خواهد بود توزیع کردن کار به افسر ارشد عامل مایک Sievert است اما برنامه ای برای باقی می ماند در ترکیب مدیره شرکت.

یکی از مرکزی خود را زمین بود که معامله خواهد پیشبرد معرفی 5G. این شرکت متعهد به FCC رئیس Ajit Pai در ممکن است که آنها را استقرار یک شبکه 5G پوشش 97 درصد از جمعیت ایالات متحده در سه سال و 99% ظرف شش.

–با کمک از استفان نیکولا کریس Dolmetsch و کورتنی Dentch.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im