T-Mobile, Sprint تجدید نظر در معامله شرایط پس از تصویب قانونی

T-Mobile US, Inc. و با حداکثر سرعت دویدن Corp. توافق به شرایط جدید خود را در انتظار ادغام که به حساب از, اسلاید در, با حداکثر سرعت دویدن سهم پس از معامله برای اولین بار موافقت قرار دادن صنعت-تغییر معامله یک گام نزدیک تر به اتمام است.

T-صاحبان تلفن همراه را دریافت تقریبا 11 سهام با حداکثر سرعت دویدن برای هر یک از سهام خود را به شرکت ها گفت: پنج شنبه. که این افزایش از یک نسبت 9.75 قبلا و مطلوب تر برای T-Mobile آلمان صاحب Deutsche Telekom AG.

ارزش سهام از اصلاح معامله است که حدود 37 میلیارد دلار در مقایسه با اصلی توافق 26.5 میلیارد دلار با توجه به بلومبرگ تحلیلگر اطلاعاتی Erhan Gurses. بالاتر ارزیابی تا حدودی نشان دهنده 62% افزایش در T-Mobile سهام پس از این همه سهام معامله اعلام شد تقریبا دو سال پیش با وجود وخامت اوضاع در با حداکثر سرعت دویدن کسب و کار.

مرتبط: در اینجا چیزی است که ادغام T-Mobile و Sprint به معنی برای مشتریان

گرفتن یکی از بزرگترین ایالات متحده بی سیم ادغام تا کنون بیش از خط پایان خواهد بود یک مزیت برای Deutsche Telekom آن را به عنوان کاهش وابستگی آن به اروپا که در آن حامل در حال تلاش برای رشد در میان رقابت شدید. T-موبایل می سازد تا بیش از نیمی از دویچه Telekom فروش از حدود یک سوم در سال 2014. تکمیل معامله نیز سود با حداکثر سرعت دویدن صاحب SoftBank گروه Corp. اجازه می دهد رئیس آن Masayoshi پسر به تمرکز بهتر بر روی خود سرمایه گذاری های فن آوری و 100 میلیارد دلار چشم انداز صندوق.

ترکیب شرکت که تحت عمل T-Mobile نام را به طور منظم و ماهانه پایه مشترک در حدود 80 میلیون — در همان لیگ به عنوان AT&T Inc., که 75 میلیون مشترک و Verizon Communications, Inc. که 114 میلیون.

هنگامی که معامله می بندد که می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان آوریل 1, Deutsche Telekom است که انتظار می رود به نگه داشتن 43 درصد از ادغام نهاد در حالی که SoftBank دارای 24%. بقیه برگزار خواهد شد عمومی سهامداران.

Deutsche Telekom سهام کاهش 1.3% به تجارت در 16.41 یورو در فرانکفورت. با حداکثر سرعت دویدن سهام بودند تا 5 ٪ به $9.96 در 11:01 صبح در نیویورک در حالی که T-Mobile بود پایین 1.8 ٪ به $97.73.

اصلی توافق که ایالات سوم و چهارم-متحده بزرگترین بی سیم حامل های جعلی در مارس سال 2018 است. که پیمان منقضی on Nov. 1 و شرکت نمی در ابتدا تجدید نظر در حالی که آنها جنگیدند برای دولت تصویب. هنگامی که یک قاضی فدرال را رد کرد و دولت طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از معامله در اوایل این ماه قرار داده است که این مذاکرات در مقابل سوز است.

انتشار یادداشت ها: ثبت نام برای دوایت سیلورمن هفتگی tech عضویت در خبرنامه

در طول راه با حداکثر سرعت دویدن, وضعیت بدتر شده است. که فشار اضافه شده به redraw توافق به طوری که آن را مطلوب تر به دویچه Telekom.

SoftBank به توافق تسلیم 48.8 میلیون T-Mobile سهام است که آن را به دست آوردن در ادغام به همراه شرکت بلافاصله پس از معامله بسته می شود. اما کسانی که سهام می تواند درخواست صدور مجدد به SoftBank تا سال 2025 اگر جدید سهام شرکت باقی می ماند در بالای 150 دلار برای یک دوره از زمان.

که تنظیم — داشتن SoftBank واگذاری سهام پس از معامله بسته — ساختار شد به طوری که معامله نمی خواهد که برای رفتن قبل از یکی دیگر از سهامداران رای دادن.

با حداکثر سرعت دویدن سرمایه گذاران دیگر از سافت هنوز هم اصلی نسبت 0.10256 T-Mobile سهام برای هر یک با حداکثر سرعت دویدن و به اشتراک گذاری — معادل حدود 9.75 با حداکثر سرعت دویدن سهام برای هر T-Mobile به اشتراک بگذارید.

با حداکثر سرعت دویدن ماهانه بوسیله اسباب گردنده — یک دقت اندازه گیری که چگونه بسیاری از مشتریان ترک — افزایش یافته است به حدود 2 درصد. این بدان معناست که تقریبا یک چهارم از پایه مشترک آن است که ترک حامل در هر سال. و این شرکت نمی ساخت تا برای کاهش شارژ بیشتر: متوسط درآمد به ازای هر مشتری کاهش یافته است 5 ٪ از معامله اعلام شد.

تحلیلگران مانند LightShed همکاران ” والت Piecyk گفت: ادغام ارز نسبت باید نزدیک به 12 داده شده با حداکثر سرعت دویدن رو به وخامت گذاشته و کسب و کار.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>