به روز شده

جنوب غربی کنفرانس ورزشی در روز چهارشنبه دست را به حالت تعلیق در آورده به 10 بازیکن و دو دانشجو از مديران جنوبی تگزاس و آلاباما دولت برای نقش خود در جمعه شب پس از بازی نزاع و جدال.

تسو بازیکنان Jekalen جونز نیا میچل و Tamaria سفید بودند به حالت تعلیق برای دو بازی. Ciani Cryor و Britnee گابریل دریافت یک بازی تعلیق.

ایالت آلاباما بازیکنان Kaeani بری Zomoria کلارک و Aniyah اسمیت) دریافت دو-بازی های تعلیق و تیلور Aikerson و Dereseia Randle بودند به حالت تعلیق در یک بازی.

ایالت آلاباما مدیر Jervon Mannery-Gaither شد به طور نامحدود به حالت تعلیق در انتظار بررسی بیشتر لیگ گفت: یکی دیگر از مدیر لوگان جوان به حالت تعلیق در آمد یک بازی.

علاوه بر این SWAC جریمه هر دو مدارس $5,000.

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی از جمله یکی که 2 میلیون انداز چندگانه نشان داد دعوا در نتیجه گیری از شنبه شب بازی در مونتگمری علا.

تسو برنده بازی 81-54.

در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر جنوبی تگزاس معاون رئیس جمهور برای دو و میدانی بین دانشکده کوین گرنجر ابراز ناامیدی خود را.

“این حادثه تحت الشعاع تلاش ما موفقیت تیم در این دادگاه به عنوان این به طور مستقیم شمارنده انتظارات ورزشکاری که قرار داده شده است بر ما دانشجو-ورزشکاران توسط تگزاس جنوبی و جنوب غربی, ورزشی, کنفرانس,” گرنجر گفت.

یک تسو سخنگو گفت: این مدرسه که موضوع اظهار نظر در مورد تعلیق بعد شنبه.

این دومین بار در کمتر از پنج سال است که تسو بسکتبال زنان برنامه درگیر شده است در در دادگاه نزاع و جدال. در سال 2015 هشت تسو بازیکنان متوقف شد برای نقش خود را در مبارزه با غرب. به عنوان یک نتیجه واحد پشتیبانی فنی پس از انصراف از SWAC مسابقات پایان دادن به هر گونه امید از مسابقات NCAA.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de