مشکوک Buc-ee را راهزنان گران توسط Houston-منطقه نمایندگان در طول توقف ترافیک

پلیس گزارش به رسمیت شناخته صورتی تفنگ دستی مورد استفاده در سرقت

منتشر شده

شما می توانید اجرا کنید اما شما نمی توانید پنهان کردن اگر شما ظروف سرباز یا مسافر با بیش از حد. این درسی است که دو مظنون به سارق مسلح آموخته پس از آنها گفته برگزار شد تا یک Buc-ee محل در نزدیکی هوستون.

با توجه به مورد گزارش دو حادثه مربوط به جفت ارز رخ داده است دوشنبه در Buc-ee در 27106 غربی آزادراه. بازداشت دو تن ماین گزار تهدید حادثه گزارش شد فقط پس از 2 صبح و پس از آن تشدید سرقت گزارش شده است فقط قبل از 8 p. m.

با توجه به Facebook پست توسط هریس Co. Pct. 4 پاسبان Mark Herman اواز یا موسیقی دو نفری دستگیر شد در طول یک توقف ترافیک در 18700 جلوگیری از Cypresswood رانندگی در روز پنج شنبه.

من آبجو: بیش از حد قطعات با طعم آبجو ؟ آره. اما شما را پیدا خواهد کرد آن را در Buc-ee است و در عین حال…

این پاسبان معاون رسمیت شناخته شده این خودرو به عنوان یکی که این گزارش مورد استفاده در سرقت تشدید با توجه به پست.

معاون دیدم صورتی رنگ handgun و گوچی کوله پشتی در داخل خودرو که همسان موارد استفاده می شد که در تشدید سرقت با توجه به هرمان.

معاون بنا به گزارش ها شناسایی شده و در خودرو به عنوان مظنون از Buc-ee را سرقت از نظارت تصویری. آنها بازداشت شدند و شناسایی به عنوان ماروین کاسترو و Dania هرناندز.

HoustonChronicle.com: تگزاس مهمان نوازی و Buc-ee است: پاسادنا به وجد هیئت ژاپنی

هر دو دستگیر شدند و رزرو به شهرستان هریس زندان است. کاسترو برگزار شد به اتهام سرقت تشدید و جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم. هرناندز دستگیر شد و به اتهام سرقت تشدید و غیر قانونی حمل سلاح است. اوراق قرضه خود و اطلاعات دادگاه شده است در این زمان.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>