گمان اجرا می شود در سراسر آزادراه جهش کردن پل هوایی پس از پیگیری در نزدیکی مرکز شهر هوستون

یک مرد در حال فرار از پلیس فرار در سراسر یک آزادراه و شروع به پریدن کرد یک پل هوایی در زیر کوتاه و پیگیری دوشنبه در نزدیکی مرکز شهر هوستون.

هوستون پلیس تاکتیکی افسران سعی کردم به کشیدن مرد بر دانستن او تا به حال چند برجسته و جنایت, حکم ماموران در صحنه گفت. او گفته حاضر به توقف و چراغ ماموران در یک تعقیب در امتداد آزادراه خلیج فارس, پلیس گفت:.

بیشتر از JAY R. JORDAN: هوستون پدر را تهدید می کند, پسر با تفنگ برای مصرف بیش از حد طولانی در, پلیس می گویند

مظنون بود عازم شمال در بزرگراه بین ایالتی 45 در رهایی خیابان هنگامی که ماموران با استفاده از یک گودال مانور برای متوقف کردن اتومبیل خود, پلیس گفت:.

توقف موفقیت آمیز بود اما راننده به سرعت از ماشین خود و فرار در سراسر عازم جنوب خطوط با سرعت اتومبیل پردان گذشته او – قبل از پریدن از پل هوایی برای رهایی خیابان زیر. پلیس به سرعت swarmed منطقه و با کمک یک پلیس K9, اسیر مرد در نزدیکی رهایی خیابان و خاکستری خیابان.

هویت خود را نمی شد بلافاصله منتشر شد.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>