هزینه های اضافی می تواند انتظار در برابر یک راننده متهم در مرگ سه نفر از جمله یک نوزاد — به عنوان او همچنان در بیمارستان بستری و پس از هفته گذشته آتشین خراب با توجه به دادستان.

Gregory Allen Smith, 30, غایب بود از دادگاه روز شنبه در سه فقره مست قتل نفس به دلیل صدمات مربوط به فوریه. 5 تصادف در شمال شرقی شهرستان هریس که به کشته شدن سه نسل از یک خانواده است.

بیشتر از نیکول HENSLEY: مرد متهم در این تصادف که منجر به کشته شدن 3 اعضای خانواده

اسمیت است که برگزار می شود و بدون باند در حالی که دریافت درمان های پزشکی برای یک پای شکسته و شانه درد در بیمارستان Taub بن گفت: Sean Teare سر از شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه جنایات فضایی را بدست آورد. او قرار است روز شنبه به بازگشت به دادگاه.

راننده در بیمارستان بستری کارکنان است که او تا به حال شده PCP قبل از سقوط مرگبار, به گفته مقامات. محل نگهداری خود را در 24 ساعت منجر به سقوط نیز قرار گرفت.

تنها در HOUSTONCHRONICLE.COM: 456 نفر با قتل در شهرستان هریس در سال 2019

Teare گفت: اسمیت می تواند هزینه های اضافی. او در پیوند برای قبل از DWI دستگیری که پرونده های دادگاه نشان می دهد نیز ممکن است درگیر مواد مخدر است.
او مسافری بود که بلافاصله مشخص خواهد شد به احتمال زیاد به ایران در اتصال به هفته گذشته سقوط. او همچنین در پیوند برای نامربوط بازداشت.

سه کشته در تصادف مشخص شد به عنوان Piedad رومرو دخترش دایانا سوریانو-Escobar و سوریانو-Escobar پسر دانیل ریکاردو Escobar جونیور An 11-year-old دختر بچه سوریانو-Escobar خواهر جان سالم به در برد.

اخبار هنگامی که شما به آن نیاز دارید: ثبت نام برای شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net