به روز شده

واشنگتن (AP) — مرد متهم به قتل 22 نفر و زخمی شدن دو دوجین بیشتر در یک تیراندازی که هدف مکزیکی, در شهرستان مرزی, El Paso, تگزاس با اتهام فدرال جنایات نفرت یک فرد آشنا با این موضوع گفت: آسوشیتد پرس.

دادستان فدرال بودند انتظار برای اعلام اتهامات متعدد علیه مظنون مسلح پاتریک Crusius از آلن تگزاس بعد پنج شنبه در یک کنفرانس خبری در شهر ال پاسو با توجه به فرد که تا به حال مستقیم و آگاهی از این مورد بود اما مجاز به افشای جزئیات کیفرخواست قبل از اعلام رسمی و صحبت خواست نامش فاش نشود.

در هوستون CHRONICLE.COM: ‘عشق و حمایت و شجاعت:’ El Paso ارزش کمک به خانواده بهبود می یابند پس از داد و بیداد

بیانیه نسبت به مظنون در Aug. 3 تیراندازی در یک مشغول back-to-school روز خرید گفت: این حمله با هدف ترساندن اسپانیایی به ترک ایالات متحده است.

تیراندازی رخ داده در زمانی که مقامات مهاجرت در تلاش بودند به مدیریت پیروز شدن مهاجران در مرز ایالات متحده و مکزیک و سیاسی وجود دارد نبرد بیش از خود درمان است. ال پاسو شد کانون هجوم. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است سرکوب مهاجرت مشخصه دولت او و پلاریزه موضوع باعث می شود سرفصل در سراسر جهان است.

هشت مکزیکی اتباع در میان قربانیان این حمله در فروشگاه وال مارت محبوب با خریداران در نزدیکی سیوداد خوارز, مکزیک فقط در طرف دیگر از ریو گراند از ال پاسو.

در هوستون CHRONICLE.COM: مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد ال پاسو تیراندازی بازمانده به عنوان یک قهرمان. اما خود داستان جعلی پلیس می گویند.

دیوید لین کلرادو بر اساس وکیل به نمایندگی از Crusius در فدرال پرونده گفت: صبح روز پنجشنبه که او هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود کیفرخواست اما امیدوار دادستان فدرال نیست به دنبال مشتری خود را اعدام است.

“بخشی از تکامل جامعه ما شامل درک که عدالت مترادف است با انتقام به خاطر انتقام disregards ضروری بشریت در همه ما و مختلف همه ما” لین گفت. “بخشی از شغل من در اینجا این است که امیدوارم متقاعد کردن وزارت دادگستری که آنها department of vengeance.”

Crusius, 21 است در معرض مجازات اعدام در یک ایالت اتهام قتل. او التماس کرد گناه نیست سال گذشته است.

فدرال کیفرخواست می آید به عنوان El Paso, علائم شش ماه سالگرد تیراندازی. آخر هفته گذشته رفت و آمد در شهر سن الیزریو کاشته 22 درختان بلوط به افتخار قربانیان. محلی رسانه های خبری پخش اذکار.

قبلی پوشش: El Paso, تیراندازی توده مشکوک چهره قاضی دادگاه برای 1st time

فدرال اتهام شرح زیر است Crusius ” دولت کیفرخواست در پاییز گذشته در یک سرمایه اتهام قتل, که همچنین می تواند حکم اعدام. او برگزار شده است و بدون باند پس از تیراندازی و نگهداری از سایر زندانیان جدا و در سازمان دیده بان به خودکشی برای حداقل دو ماه پس از تیراندازی.

Crusius تسلیم پلیس پس از حمله در یک مشغول خارج شده و گفت: “من تیرانداز” و او بود که با هدف قرار دادن مکزیکی با توجه به حکم بازداشت.

در اسناد دادگاه دادستان گفت: Crusius منتشر درد دل های آنلاین در مدت کوتاهی قبل از تیراندازی که گفت این بود “در پاسخ به اسپانیایی تهاجم تگزاس است.” آن اشاره کرد به عنوان الهام تیراندازی و کشتار در, Christchurch, New Zealand, که به کشته شدن نمرات از ساکنان مسلمان آن کشور است.

خارج تیرانداز: آنچه ما می دانیم در مورد مشکوک, El Paso, تیراندازی فرد مسلح

سند parroted برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مهاجرتی فصاحت و بلاغت است. ال پاسو ساکنان مانند سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke بود که یک نامزد دموکرات ریاست جمهوری نامزدی در این سال را متهم به تهمت ترویج مضر کلیشه ها و دامن زدن به این ایده که افزایش مهاجر گذرگاه بود هماهنگ “تهاجم” توسط Latinos. رئیس جمهور را رد کرده است تحریک به خشونت.

Crusius سوار بیش از 10 ساعت از پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه در حومه دالاس به ال پاسو به انجام این حمله به گفته پلیس. یک وکیل برای Crusius’ خانواده کاهش یافته است به نظر پنج شنبه.

اتهامات بودن پنج شنبه اعلام کرد آخرین توسط دادستان فدرال زیر با مشخصات بالا حوادث خشونت آمیز. وزارت دادگستری آورده فدرال جرایم ناشی از نفرت علیه یک مرد مشکوک در یک هانوکا کارد بزرگ و سنگین حمله در نیویورک در ماه دسامبر موجب زخمی شدن پنج نفر; مردی که افتتاح شد آتش سوزی در یک کنیسه در پیتسبورگ در سال گذشته و یک مرد که به کشته شدن یک زن هنگامی که او سوار به جمعیت معترضان در سال 2017, سفید, ملی, تجمع در Charlottesville, Virginia.

___

Attanasio گزارش از El Paso, Texas. آسوشیتد پرس نویسنده جیک Bleiberg در دالاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im