گمان می میرد پس از هوستون تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی توصیف به عنوان ‘خشونت گرایید و’

یک مرد می خواست در یک صبح روز چهارشنبه تیراندازی درگذشت از خود وارد زخم گلوله در یک بن بست با هوستون پلیس ساعت پس از او چهار نفر یک ضرب در آنچه که به نام پلیس یک مورد از “خشونت گرایید.”

Kendrick توماس 30 گرفتار شد حدود 2:20 بعد از ظهر مخفی در کابین 18-ویلر در 4800 جلوگیری از FM1960. او بنا به گزارش شات خود را در طول تقریبا 10 دقیقه ای بن بست با هوستون SWAT افسران صحبت مشکوک از طریق تلفن همراه, پلیس گفت:.

توماس متهم شده بود از رانندگی به خانه خود را, حامله, دوست دختر سابق حدود 5:30 صبح در 6900 جلوگیری از Landor. او مجبور راه خود را در داخل به ضرب گلوله سابق خود دوست دختر و مادر و خواهر. مادر و خواهر هر دو در بیمارستان در جدی اما وضعیت با ثبات است. این دوست دختر سابق بود 7 ماه باردار و نوزاد نمی تواند ذخیره اکودو گفت.

توماس پس از آن در سمت چپ صفحه اصلی و سوار به 7100 جلوگیری از Hedgewood خیابان, جایی که او دو بار ضربه زن زمان پسر اکودو گفت. مرد بستری در وضعیت با ثبات است.

سرقت از خدمه: خدمه می خواستم برای سرقت داخل شرق هوستون آبجوسازی

18-ویلر که در آن توماس پیدا شد متعلق به عمویش اکودو گفت. در بن بست Thomas صدا مانند او در حال آماده شدن برای تسلیم هنگامی که یک گلوله زد بیرون داخل کامیون, پلیس گفت:.

“من فکر می کنم این نشان می دهد چقدر فرار خشونت مظنون می شود” اکودو گفت.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>