مرده مشکوک پس از افسر-درگیر تیراندازی در شمال شرقی هوستون

یک مرد مسلح به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در اواخر روز سه شنبه هنگامی که او بنا به گزارش متهم در افسران در جنوب شرق هوستون که در آن شاهدان می گویند او تلاش خودکشی با توجه به هوستون رئیس پلیس هنر اکودو.

مظنون شد و تنها به عنوان یک زن 27 ساله مرد. پلیس گفت: همسایگان در اطراف 800 بلوک Gazin فقط در شرق پنجم بخش او را دیدم در حال اجرا در پریدن از نرده ها و تهدید مردم با یک فلز سلاح حدود 9:30 p. m.

یک پاسخ هوستون افسر پلیس خال خال مشکوک و گزارش عکس اخراج بیش از رادیو اکودو گفت. مقدماتی شاهد بیانیه نشان داد مشکوک بود سلاح سرد خود را تهدید افسر و امتناع از پیروی از دستورات او گفت:.

با وجود تیراندازی دقیقه بعد پاسخ افسران گزارش داد که مشکوک بود و هنوز هم مسلح و امتناع از پیروی از دستورات. اکودو گفت: دو اسلحه تیزر اعزام شدند و همچنین غیر کشنده کیف های باقلا برای خلع سلاح مشکوک. تلاش ناموفق بودند. یک افسر پلیس شلیک تپانچه خود را, قتل مشکوک در صحنه اکودو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>