نظرسنجی: آمریکایی ها معتقدند اقتصاد بدتر در حد اعداد بزرگتر از فقط هفته پیش

واشنگتن – به بیکاری تعداد همچنان افزایش یابد با توجه به کروناویروس همه گیر آمریکایی ها از ديدگاه اقتصاد در حال بدتر شدن است و تقریبا یک چهارم می گویند که آنها تا به حال مشکل پرداخت اجاره و یا وام مسکن خود را, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

شصت و پنج درصد از آمریکایی ها بر این باورند که اقتصاد بدتر — 40 درصد نقطه پرش از چهار هفته پیش هنگامی که تنها 25 درصد بر این باور بود که بدتر با توجه به دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز.

در چهار هفته بین نظرسنجی, اقتصاد زمین نزدیک به متوقف کردن به عنوان بسیاری از کشور قرار داده شد و تحت اقامت در خانه سفارشات و غیر ضروری کسب و کار مجبور شدند به نزدیک است. از آن زمان میلیون ها نفر از مردم گذاشته شده و یا furloughed با توجه به همه گیر. وزارت کار گزارش روز شنبه که حدود 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری ادعا می کند برای اولین بار در هفته گذشته به مدت سه هفته در مجموع به بیش از 17 میلیون.

درصد افرادی که بر این باورند که اقتصاد در حال بهتر شدن است نیز کاهش یافته است, از 37 درصد به 19 درصد با توجه به بررسی. دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه با ایالات متحده آمریکا امروز یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی. در طول سال 2020 چرخه انتخابات هدف محققان برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد هر دو سیاست و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای رای دهندگان گروه مطالعه گفت: این نظرسنجی نشان می دهد “برخی از نشانه های اولیه از آنچه در آینده … فراتر از فقط مرتب کردن بر اساس از بیکاری اعداد است.”

آیا واقعا تعداد قابل توجهی از مردمی که حتی در اولین هفته از این, در حال گرفتن آمار بسیار سخت است.”

اقتصادی برداشت از جولای سال 2019 باید ثابت باقی مانده است و با هیچ اصلی قطره تا ماه مارس سال جاری گریفین گفت. او اشاره کرد که “این یک نوع تغییر است که ما در آمریکا افکار عمومی در اطراف چیزی شبیه به آن همه است که اغلب.”

شکسته حزبی خطوط دموکرات مستقل و جمهوری خواهان همه بر این باورند که اقتصاد بدتر شده است در چند هفته گذشته.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 16,000 مردم در ایالات متحده در حال حاضر از درگذشت COVID-19; بیش از 24,000 بهبود

در میان دموکرات ها تنها 9 درصد می گویند اقتصاد در حال بهتر شدن است در حالی که عظیم 76 درصد می گویند آن را بدتر. چهار هفته قبل از آن 17 درصد از دموکرات ها گفت: اقتصاد بهتر در حالی که 39 درصد گفته بدتر. در میان مستقل 9 درصد بر این باورند که اقتصاد است – از 23 درصد چهار هفته پیش. شصت و نه درصد از مستقل بر این باورند که اقتصاد بدتر تا 42 درصد از شروع ماه.

جمهوری خواهان نیز تا به حال یک افزایش بزرگ در تعداد کسانی که بر این باورند که اقتصاد بدتر شده است. در اواخر مارس بررسی 35 درصد از جمهوری خواهان فکر می کنم اقتصاد در حال بهتر شدن است کاهش 31 درصد از پیش از آن در ماه. در پایان مقابل از 50 درصد از جمهوری خواهان بر این باورند که اقتصاد بدتر تا 43 درصد از پیش از آن در ماه.

گریفین اشاره کرد که با وجود زندگی در یک جامعه است که می تواند به نظر می رسد بیش از حد حزبی بسیاری از آمریکایی ها “در واکنش به این واقعیت است که اتفاق می افتد در اطراف آنها و به درستی درک که همه چیز روند در یک جهت خاص.

“در یک جهان که در آن گاهی اوقات ما نوع قطع از واقعیت به عنوان یک نتیجه از ما تعصب و … آن را هنوز هم در مورد این واقعیت است که می توانید در مجموعه” او گفت:.

در میان بحران اقتصادی آمریکایی ها نیز دچار مشکل پرداخت قبوض مانند وام های دانشجویی و یا ماشین پرداخت.

بیشتر: جدید مطالعه در سراسر کشور نشان می دهد که در آن آمریکایی ها به توافق برسند – و که در آن دموکرات ها متفاوت رهبری به نوامبر

در ماه مارس تقریبا یک چهارم از آمریکایی ها — 22 ٪ — گفت: آنها تا به حال مشکل خود را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن. در مارس 2018 آخرین بار این سوال پرسیده شده توسط دموکراسی صندوق رای دهندگان نظرسنجی, این تعداد تنها 12 درصد است.

و تقریبا دو برابر تعداد زیادی از آمریکایی ها دچار مشکل پرداخت وام های دانشجویی خود را: 13 درصد در ماه مارس در مقایسه با 7 درصد در ماه آوریل سال 2018 است. و پانزده درصد از آمریکایی ها کمک های آنها به سختی پرداخت خودرو خود را پرداخت — دوباره بیش از دو برابر از 7 درصد است که گفت: آنها تا به حال مشکل در مارس سال 2018 است.

همچنين 42 درصد از آمریکایی ها گفت: در یک نظرسنجی در ماه مارس که آنها را تجربه کرده ام یک قطره در خانواده در درآمد در 12 ماه گذشته. مقایسه این تعداد در 25 ٪ در ماه آوریل سال 2018 است.

این بررسی همچنین نشان میدهد افزایش از دست دادن درآمد و زیان کار در مقایسه با تقریبا همین زمان دو سال پیش.

در ماه مارس 70 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها بسیار یا تا حدودی نگران امور مالی خود را. که تا 11 درصد از زمان مشابه دوره در مارس 2018 که در آن 59 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها بسیار یا تا حدودی نگران امور مالی خود را در شش ماه گذشته.

بیشتر: نیویورک Gilpin در میان مکان COVID-19 رکود اقتصادی خواهد شد و به احتمال زیاد سخت ترین ضربه

تعداد کسانی که گفته اند که آنها از دست داده اند کار خود را در 12 ماه گذشته نیز دو برابر شده است از ماه آوریل سال 2018 است. با توجه به این نظرسنجی در ماه مارس, 18% گفت: آنها را به تازگی از دست داده و کار خود را در حالی که 59 درصد گفت: آنها نیست. در حدود همان دوره زمانی دو سال پیش تنها 7 درصد گفت: آنها به تازگی از دست داده و کار خود را در حالی که 64 درصد گفت: آنها تا به حال و 29 درصد گفته قابل اجرا نیست.

علاوه بر این کسانی که گفته اند خود را به همسر یا شریک زندگی خود را از دست داده اند کار خود را نیز دو برابر شده است. در مارس 15 درصد از آمریکایی ها گفت: همسر یا شریک زندگی به تازگی خود را از دست داده است. در مارس سال 2018 این تعداد تنها 6 درصد است.

بررسی های اخیر انجام شد مارس 26 مارس 1, با 6,430 مردم مورد بررسی و یک حاشیه خطا از +/- 2.1 درصد است. قبل از بررسی ذکر شده انجام شد Feb. 27 مارس 4 با 6,225 مردم مورد بررسی و یک حاشیه خطا از +/- 2.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>