نظرسنجی: 50 درصد می گویند تمام پس انداز خود را خواهد شد از بین برود تا پایان مارس

نیمی از مردم در نظر گرفتن بخشی در یک نظرسنجی جدید ارزیابی اثر بیماری همه گیر کوروناویروس در امور مالی شخصی گزارش شده است که آنها باور دارند که پس انداز خود را اجرا خواهد شد قبل از پایان ماه آوریل است.

باهوش, یک شرکت است که مذاکره با عوامل املاک و مستغلات برای کاهش هزینه های, سوال 1,000 مالکان و اجاره در 31 مارس به منظور ارزیابی آنها چگونه بوده است نهفته شیوع.

یک روز قبل از سنت لوئیس فدرال رزرو پیش بینی کرد که 47 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن شغل خود است و نرخ بیکاری می تواند بیش از 32 درصد قبل از اقتصادی یخ باعث stay-at-home اقدامات شروع به گرم شدن.

املاک و مستغلات: Redfin furloughs 41 درصد از realtors در میان همه گیر

باهوش را بررسی نشان داد که بسیاری از پاسخ دهندگان خود را کمی در ذخیره آب و یک رکود است. این یافته ها عبارتند از:

-22% از مالکان ندارد و به اندازه کافی پس انداز برای پوشش یک ماه وام مسکن.

—تقریبا نیمی از مستاجرها بررسی گزارش داشتن کمتر از 500 دلار را کنار بگذارند برای شرایط اضطراری. یک مقدار مشابه گفت: پس انداز خود را نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش یک ماه اجاره.

-30 درصد از مالکان به حال کمتر از 1000 $می باشد برای مواقع اضطراری. اداره آمار نیروی کار تخمین می زند صاحب خانه به طور متوسط صرف کمتر از 6000 $در هر ماه و توصیه می کند صاحب خانه باید بین $17,300 و $35,600 squirrelled دور برای هزینه های بیش از 3 تا 6 ماه در مورد آنها هیچ فعال درآمد.

-12 درصد از مالکان در حال حاضر پشت در پرداخت وام مسکن با توجه به کروناویروس بحران است. حدود 27% نگران defaulting در وام مسکن خود را.

هنوز زندگی: هواپیماهای بدون سرنشین عکس ها نشان می دهد خالی هوستون از آسمان در طول اقامت در خانه سفارش

—بیش از نیمی از هر دو اجاره و مالکان می گویند که racking تا بدهی کارت اعتباری برای پرداخت صورتحساب. فدرال محرک چک تا $1,200 باید برخی از تسکین را فراهم اما این مهلت به احتمال زیاد موقتی است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که بازار املاک و مستغلات به تلاطم کشیده شده.

می شود فروشندگان در نظر گرفتن خانه های خود را از بازار (23 درصد) و یا حذف لیست قیمت (27%). نزدیک به یک سوم برگزاری شد در لیست خانه خود را.

اکثر خریداران در ضمن نجات از خانه جستجوهای یا به تأخیر انداختن برنامه (48%) و یا از دست دادن در دسترس نباشد (17%). با این حال حدود یک چهارم دیدن این همه گیر به عنوان یک فرصت خرید باید قیمت ها به اندازه کافی.

نتایج کامل هوشمندانه را بررسی می توان یافت در اینجا.

مایک Moffitt است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] توییتر: @Mike_at_SFGate

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>