دادگاه عالی اعتصاب کردن, لوئیزیانا, کلینیک سقط جنین قانون

به روز شده

واشنگتن (AP) — تقسیم دیوان عالی کشور در روز دوشنبه رخ داد یک لوئیزیانا, قانون تنظیم سقط جنین درمانگاه reasserting تعهد به قوانین سقط جنین بیش از مخالفت شدید از مخالف محافظه کار قضات در اول سقط جنین مورد تهمت و عصر.

قاضی جان رابرتز و چهار لیبرال تر همکاران حکم داد که قانون نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین باید اعتراف امتیازات در نزدیکی بیمارستان ها نقض قوانین سقط جنین دادگاه برای اولین بار اعلام کرد در نقطه عطفی Roe v. Wade تصمیم در سال 1973.

نوار گوشت گاو: Montgomery County قاضی طول می کشد هدف در فرماندار ابوت پس از نوار جدید تعطیلی

لوئیزیانا قانون عملا یکسان به یک در تگزاس که دادگاه زده در سال 2016.

اما رابرتز که به عقیده داشت که در تگزاس مورد ملحق نشده نظر نوشته شده توسط عدالت Stephen Breyer برای دیگر لیبرال ها در روز دوشنبه تصمیم و موضع خود را به سمت چپ سقط جنین-حقوق حامیان بیشتر رها از وجد آمدیم.

رئیس دادگستری توضیح داد که او همچنان به فکر می کنم در تگزاس مورد اشتباه در تصمیم اما معتقد است این مهم برای دادگاه به پایه های خود را قبل از تصمیم گیری.

“در نتیجه در این مورد این است که کنترل تصمیم گیری ما چهار سال پیش بی اعتباری تقریبا یکسان تگزاس قانون” رابرتز نوشت.

در مخالفت با عدالت کلارنس توماس نوشت: “امروز اکثریت دادگاه استمرار آن بیمار-تاسیس سقط جنین احکام با عدالت کاملا مشروع دولت قانون و انجام این کار بدون قضایی است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو انتصاب, قضات, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh بودند در مخالفت همراه با عدالت ساموئل Alito. حضور جدید قاضیان چیزی است که سوخت و امید در میان مخالفان سقط جنین و ترس در طرف دیگر آن دیوان عالی کشور خواهد بود به احتمال زیاد به رعایت محدودیت.

نانسی Northup, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز حقوق باروری ، گفت: این تصمیم به هیچ وجه به پایان می رسد مبارزه بر سر حق سقط جنین در مجالس قانونگذاری و دادگاه.

“ما در حال رها که لوئیزیانا قانون مسدود شده است اما امروز ما نگران فردا. با این پیروزی درمانگاه در لوئیزیانا می تواند باز بماند به خدمت یک میلیون زن در سن باروری در دولت است. اما تصمیم دادگاه می تواند جسور متحده به تصویب حتی بیشتر قوانین محدود کننده که وضوح مورد نیاز است اگر سقط جنین هستند به محافظت می شود” Northup گفت.

ماسک سفارش: Fort Bend کمیسیون ابراز نگرانی در مورد COVID-19 ماسک فرمان

Marjorie Dannenfelser جمهور ضد سقط جنین Susan B. Anthony لیست گفت: “امروز حکم ناامیدی تلخ. این نشان می دهد یک بار دیگر شکست دیوان عالی کشور به اجازه می دهد مردم آمریکا برای حفاظت از رفاه زنان از شاخکهای وحشیانه و سود به دنبال سقط جنین میباشد.”

یک قاضی دادگاه گفته بود که قانون نمی خواهد ارائه مزایای بهداشت و درمان به زنان و ترک تنها یک کلینیک باز در لوئیزیانا در نیواورلئان. که آن را بیش از حد سخت را برای زنان به سقط جنین در نقض قانون اساسی قاضی حکم داد.

اما دادگاه تجدید نظر در نیواورلئان را رد کرد قاضی یافته است و تایید این قانون در سال 2018 شک که هر کلینیک را به دید و گفت: پزشکان در حال تلاش نیست به اندازه کافی سخت به ایجاد روابط با بیمارستان های محلی.

درمانگاه ثبت اضطراری درخواست تجدید نظر در دیوان عالی کشور درخواست که قانون مسدود شود در حالی که قضات مورد بررسی در این مورد.

اوایل سال گذشته رابرتز پیوست و با چهار لیبرال اعضای دادگاه به گرانت که درخواست و حفظ قانون در خود نگه دارد.

رابرتز’ رای بود یک بیت از تعجب چون او رای دادند در تگزاس مورد به رعایت درمانگاه محدودیت. ممکن است منعکس نقش جدید خود از عدالت آنتونی کندی بازنشستگی به عنوان دادگاه نوسان عدالت و نگرانی خود را در مورد دادگاه که به عنوان یک حزبی موسسه و احترام به قبل از تصمیم دادگاه و حتی با او اختلاف نظر. رابرتز نوشتن نیست هر چیزی توضیح موقعیت خود را در زمان, اما او تا به حال هرگز قبل از رایگیری ، در کنار سقط جنین.

مقررات در موضوع در لوئیزیانا در حال متمایز از دیگر قوانین ایالتی ساخت راه خود را از طریق دادگاه چالش های که ممنوعیت سقط جنین در اوایل بارداری است. کسانی که شامل ممنوعیت سقط جنین پس از یک جنین ضربان قلب شناسایی شده است به عنوان اوایل به عنوان 6 هفته و تقریبا ممنوعیت گذشت در آلاباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>