حمایت از مراقبان در سن coronavirus

منتشر شده

به عنوان جهان هدایت این بی سابقه بار در مواجهه با COVID-19 شیوع یک گروه ممکن است نادیده گرفته و به آنها رسیدگی به وضعیت فعلی: مراقبان.

“این فقط کار پدر و مادر که در حال به چالش بی سابقه ای در طول این لحظه در تاریخ است. کارگران با پدر و مادر – پدر و مادر پیری – تحت مقدار زیادی از استرس در حال حاضر و کارفرمایان باید توجه و عمل” گفت: یک مقاله از fastcompany.com.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: آزمایش گسترده در شهر تگزاس خانه سالمندان پس از 13 ساکنان تست مثبت برای coronavirus

“تقریبا نیمی (47 درصد) از بزرگسالان در 40s و 50s یک پدر و مادر سن 65 ساله یا مسن تر هستند و یا بالا بردن یک کودک خردسال و یا از نظر مالی حمایت از رشد کودک است.” به گفته یک مقاله توسط مرکز تحقیقات پیو.

با بیمارستانها و خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات محدود در تمام ملاقات مراقبان اولیه وظیفه هستند با فشار اضافه شده پیدا کردن یک راه برای همیشه در ارتباط ماندن با عزیزان خود که “بسیاری از پدر و مادر مشکل دارند با استفاده از یک تلفن و یا قرص خود گفت: fastcompany.com.

“برای کسانی که پدر و مادر در خانه زندگی می کنند و یا با آنها خود را مدیریت خطر قرار گرفتن در معرض است و همچنین به چالش کشیدن” گفت: شرکت سریع.

محرک اقتصادی دولت چک: آنچه شما باید انجام دهید برای دریافت محرک اقتصادی دولت بررسی

CDC فراهم می کند چند قدم برای مراقبان به دنبال پس از عزیزان در میان coronavirus:

  • پشتیبان برنامه: شناسایی خانواده و دوستان برای کمک به فعالیت هایی مانند خرید مواد غذایی
  • کاهش قرار گرفتن در معرض: کسانی که به ارائه مراقبت منظم به اعضای خانواده در خارج از خانه که نگرانی واقعی در مورد افشای این گروه آسیب پذیر به ویروس. کلید این است که به استفاده از اقدامات احتیاطی مناسب
  • ماندن در خانه: توصیه اعضای خانواده به جست و خیز سفر به بازار برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض
  • Reschedule سلامتی قرار ملاقات
  • بود در حال حاضر: صرف وقت با کیفیت با خانواده و اقامت متصل شده از طریق تلفن یا ویدئو و یا نوشتن نامه.

شرکت سریع رفت و برای به اشتراک گذاشتن چند چیز به خاطر داشته باشید برای مراقبان: “اصلا فرض کنیم شما می دانید که مراقبان هستند و یا آنچه آنها نیاز دارند. تشویق کار از خانه ترتیبات و تمرکز و تشویق کارکنان به خوبی بودن.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>